Good & Mojo GOOD MOJO Bromo nástěnné asymetrické Ø 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 60W

Asymetrické nástěnné svítidlo Bromo z bambusu, s vypínačem Základnu nástěnného svítidla Bromo tvoří kulatý, nenápadný... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Bromo nástěnné asymetrické Ø 40 cm
Značka: Good & Mojo
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Asymetrické nástěnné svítidlo Bromo z bambusu, s vypínačem Základnu nástěnného svítidla Bromo tvoří kulatý, nenápadný...

Asymetrické nástěnné svítidlo Bromo z bambusu, s vypínačem Základnu nástěnného svítidla Bromo tvoří kulatý, nenápadný držák na zeď vyrobený ze železa. V něm je integrována zásuvka, která je středem této speciální lampy. Z tohoto středu vybíhají rovnoběžně a rovnoměrně četné jemné prameny světlého bambusu do vnějšího kruhu, který tvoří okraj, a tím i harmonické zakončení. Kontrastní tvary tvoří ve svém celku kulaté asymetrické stínidlo, které je mírně zakřivené směrem ke stěně a integruje a obklopuje používaný světelný zdroj. Pro vytvoření zvláštního světelného efektu je vhodné zvolit hlavové zrcadlové svítidlo, které vyzařuje světlo převážně ve směru stěny, a tak prosvítá prostory mezi vzpěrami a vytváří na stěně atmosférický vzor. Přírodní vzhled této nástěnné lampy je dán především udržitelným bambusovým materiálem, z něhož je stínidlo kompletně vyrobeno. Bambus je extrémně pevný a pružný a po řezu velmi rychle dorůstá. Faktory, které jsou pro značku Good & Mojo důležité. Jejich sortiment se skládá z udržitelných světel a řídí se heslem: „Když kupujete světlo, dáváte světlo.“ To je realizováno prostřednictvím spolupráce s charitativními nadacemi, jako je nadace WakaWakaFoundation, která využívá dary k poskytování solárních produktů potřebným rodinám. Nebo partnerství s projektem Eden Reforestation Projects, v jehož rámci je za každé prodané světlo vysazen strom.Levný kus Good & Mojo GOOD MOJO Bromo nástěnné asymetrické Ø 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, je k dispozici zrovna tu umístěný v sekci nástěnná svítidla! Nyní koupíte ještě jiné kusy ze zmíněné kategorie na pár kliknutí. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další produkty od výrobce Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kousek Good & Mojo GOOD MOJO Bromo nástěnné asymetrické Ø 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, textil, E27, 60W od spolehlivého výrobce Good & Mojo snadno můžete najít v naší nabídce skutečně výhodně! Momentálně k dispozici za 2 599 Kč.