Good & Mojo GOOD MOJO Bhutan stojací lampa černá 176cm Ø50cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 176cm

Bhútánská stojací lampa s dvouvrstvým bambusovým stínidlem Stojací lampa Bhútán dodá interiéru přírodní nádech. Je vyrobena... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Bhutan stojací lampa černá 176cm Ø50cm
Značka: Good & Mojo
7 999 Kč
Ověřit dostupnost
Bhútánská stojací lampa s dvouvrstvým bambusovým stínidlem Stojací lampa Bhútán dodá interiéru přírodní nádech. Je vyrobena...

Bhútánská stojací lampa s dvouvrstvým bambusovým stínidlem Stojací lampa Bhútán dodá interiéru přírodní nádech. Je vyrobena z udržitelného bambusu a inspiruje svou barevností a jednotným designem. Zejména v detailním odstínu jsou jedinečné vzory tkaní, které vytvářejí atmosférický světelný obraz. Bhutan je vybaven stabilní základnou a rovným rámem, takže jej lze bez námahy umístit. Na horním konci je připevněno další mírně konzolové rameno – rovněž z bambusu – se snadno ovladatelným kloubem, který umožňuje nastavení výšky. Dvouvrstvé stínidlo je na tomto rameni zavěšeno pomocí černého textilního kabelu. Vnitřní stínidlo v přírodní barvě je úzké a vysoké, vnější stínidlo jej obklopuje uprostřed a je utkáno z černého a přírodně zbarveného bambusu. Světlo použité žárovky proniká složitou strukturou válcových stínidel a vytváří v místnosti útulnou atmosféru. Bambus je považován za rychle rostoucí, pevný a pružný materiál, který produkuje více kyslíku než stromy a díky svým vlastnostem se nemusí přesazovat, ale roste znovu a znovu. Díky tomu je to materiál, který se ideálně hodí pro udržitelnou značku Good & Mojo od amsterdamské společnosti It’s about Romi. Tato značka si dala za cíl vytvářet udržitelné osvětlení, které zároveň přináší užitek lidem. Podporují například nadace, jako je WakaWakaFoundation, která poskytuje solární produkty potřebným lidem, kteří nemají přístup k elektrické síti.
Velmi žádaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bhutan stojací lampa černá můžete nakoupit taky tu na webu v rubrice stojací lampy. Nyní koupíte vyjímečné produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete více kousků od výrobce Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Unikátní a žádaný produkt jde pořídit již dnes tu na webu v oblíbené kategorii stojací lampy! Nyní můžete koupit ještě podobné produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od značky Good & Mojo. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Super produkt máte možnost získat přímo tu na našem webu v populární rubrice stojací lampy! Získejte kvalitní produkty ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Neodolatelný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bhutan stojací lampa černá máte možnost pořídit bezprostředně tu na našem webu v oblíbené kategorii stojací lampy. Získejte oblíbené produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další prověřené kousky značky Good & Mojo. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný kousek Good & Mojo GOOD MOJO Bhutan stojací lampa černá 176cm Ø50cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 176cm od známého dodavatele Good & Mojo máte možnost získat bezpečně online téměř zdarma. Nyní lze objednat jen za 7 999 Kč.