Good & Mojo GOOD MOJO Bhutan stojací lampa 176cm Ø50cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 176cm

Bhútánská stojací lampa s dvouvrstvým bambusovým stínidlem Stojací lampa Bhútán dodá interiéru přírodní nádech. Je vyrobena... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Bhutan stojací lampa 176cm Ø50cm
Značka: Good & Mojo
7 999 Kč
Ověřit dostupnost
Bhútánská stojací lampa s dvouvrstvým bambusovým stínidlem Stojací lampa Bhútán dodá interiéru přírodní nádech. Je vyrobena...

Bhútánská stojací lampa s dvouvrstvým bambusovým stínidlem Stojací lampa Bhútán dodá interiéru přírodní nádech. Je vyrobena z udržitelného bambusu a inspiruje svou barevností a jednotným designem. Zejména v detailním odstínu jsou jedinečné vzory tkaní, které vytvářejí atmosférický světelný obraz. Bhutan je vybaven stabilní základnou a rovným rámem, takže jej lze bez námahy umístit. Na horním konci je připevněno další mírně konzolové rameno – rovněž z bambusu – se snadno ovladatelným kloubem, který umožňuje nastavení výšky. Dvouvrstvé stínidlo je na tomto rameni zavěšeno pomocí černého textilního kabelu. Vnitřní stínidlo v přírodní barvě je úzké a vysoké, vnější stínidlo ho obklopuje uprostřed a je utkáno z černého a přírodně zbarveného bambusu. Světlo použité žárovky proniká složitou strukturou válcových stínidel a vytváří v místnosti útulnou atmosféru. Bambus je považován za rychle rostoucí, pevný a pružný materiál, který produkuje více kyslíku než stromy a díky svým vlastnostem se nemusí přesazovat, ale roste znovu a znovu. Díky tomu je to materiál, který se ideálně hodí pro udržitelnou značku Good & Mojo od amsterdamské společnosti It’s about Romi. Tato značka si dala za cíl vytvářet udržitelné osvětlení, které zároveň přináší užitek lidem. Podporují například nadace, jako je WakaWakaFoundation, která poskytuje solární produkty potřebným lidem, kteří nemají přístup k elektrické síti.Kvalitní a oblíbený kousek máte možnost sehnat bezstarostně tady a teď na našem webu v populární sekci stojací lampy. Máme pro vás akční zboží z této známé rubriky za parádní cenu. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další zboží od výrobce Good & Mojo. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Kvalitní a oblíbený produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bhutan stojací lampa 176cm Ø50cm, Obývací pokoj / je k dostání právě zde tady u nás ve známé sekci stojací lampy. Nyní můžete najít oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tento levný výrobek je k dispozici bez problémů tady na stránkách ve známé rubrice stojací lampy. Podívejte se na oblíbené produkty z této sekce za akční cenu.
Tento diskontní produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bhutan stojací lampa 176cm Ø50cm, Obývací máte možnost nakoupit právě tady a teď na našich stránkách ve známé sekci stojací lampy. Nyní získáte unikátní kusy ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu. Významná značka Good & Mojo má ve stále nabídkce prvotřídní produkty ! Však to vidíte sami. Naše nabídka je široká, podívejte se také na více kvalitních produktů od značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Bhutan stojací lampa 176cm Ø50cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 60W, K: 176cm od předního výrobce Good & Mojo pořídíte právě dnes za super peníze! Stojí teď u nás 7 999 Kč.