Good & Mojo GOOD MOJO Bali závěsné světlo z bambusu, Ø 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 40W, K: 15cm

Přírodní, udržitelná závěsná lampa Bali z bambusu Stínidlo této závěsné lampy je vyrobeno z pevného a stabilního bambusu,... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Bali závěsné světlo z bambusu
Značka: Good & Mojo
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Přírodní, udržitelná závěsná lampa Bali z bambusu Stínidlo této závěsné lampy je vyrobeno z pevného a stabilního bambusu,...

Přírodní, udržitelná závěsná lampa Bali z bambusu Stínidlo této závěsné lampy je vyrobeno z pevného a stabilního bambusu, který působí velmi přirozeně. Bali je utkáno z černého a přírodně zbarveného materiálu a má jedinečný, vzrušující vzor, který vyniká zejména díky barevnému kontrastu. Světlo může unikat přímo nenápadným kulatým otvorem na spodní straně stínidla, které má rovněž kulatý tvar. Vzor proutí navíc vytváří mezery, kterými se světelný paprsek jemně rozptyluje po celé místnosti, a vytváří tak atmosférický světelný vzor, který navozuje útulnou atmosféru. Bambus je považován za obzvláště udržitelný materiál, protože velmi rychle dorůstá, i když je znovu a znovu řezán. Například během 24 hodin může dosáhnout výšky až 100 cm. Také proto, že produkuje více kyslíku, je vhodnou alternativou k běžnému dřevu. Kromě kampaně, v jejímž rámci se za každé prodané svítidlo vysadí strom, se nizozemský výrobce svítidel It’s about Romi se svou udržitelnou značkou Good & Mojo především zasazuje o to, aby lidé žijící v zemích, jako je Vietnam, které se vyznačují chudobou, měli šanci vydělat si na živobytí. Proto je mnoho výrobků vyráběno ručně lidmi v malých obcích. Tímto způsobem se udržuje nejen řemeslo, ale i tradice a každý výrobek zůstává jedinečný. Žádaný výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Bali závěsné světlo z bambusu, Ø 60 cm, Obývací pokoj jde získat rovnou tu na našich stránkách v rubrice závěsná světla! Podívejte se na zlevněné zboží z této populární rubriky na pár kliknutí! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Hodně oblíbený kousek Good & Mojo GOOD MOJO Bali závěsné světlo z bambusu, Ø 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 40W, K: 15cm jde pořídit jednoduše tady u nás v populární sekci závěsná světla! Nyní si můžete koupit další výrobky z této oblíbené sekce na pár kliknutí. To není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na více kousků od výrobce Good & Mojo. Najdete je níže na této stránce. Přední výrobce Good & Mojo nabízí velmi kvalitní výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.
Výjimečný kousek Good & Mojo GOOD MOJO Bali závěsné světlo z bambusu, Ø 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 40W, K: 15cm jde pořídit bezstarostně na webu v rubrice závěsná světla! Nyní můžete koupit parádní produkty ve zmiňované sekci za super ceny. To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte také na další vybrané kousky značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Značka Good & Mojo vám představuje vynikající zboží Nové kousky každý den!
Hodně povedený kousek Good & Mojo GOOD MOJO Bali závěsné světlo z bambusu, Ø 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, získáte prostě tu na našem webu v populární sekci závěsná světla! Pořiďte si podobné zboží z naší rubriky z pohodlí domova.

Povedený výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Bali závěsné světlo z bambusu, Ø 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 40W, K: 15cm od dodavatele s dobrým jménem Good & Mojo snadno seženete u nás teď se slevou. Právě nyní za skvělou cenu 3 799 Kč.