Good & Mojo GOOD MOJO Bali závěsné světlo z bambusu, Ø 44 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 40W, K: 12cm

Přírodní, udržitelná závěsná lampa Bali z bambusu Stínidlo této závěsné lampy je vyrobeno z pevného a stabilního bambusu,... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Bali závěsné světlo z bambusu
Značka: Good & Mojo
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Přírodní, udržitelná závěsná lampa Bali z bambusu Stínidlo této závěsné lampy je vyrobeno z pevného a stabilního bambusu,...

Přírodní, udržitelná závěsná lampa Bali z bambusu Stínidlo této závěsné lampy je vyrobeno z pevného a stabilního bambusu, který působí velmi přirozeně. Bali je utkáno z černého a přírodně zbarveného materiálu a má jedinečný, vzrušující vzor, který vyniká zejména díky barevnému kontrastu. Světlo může unikat přímo nenápadným kulatým otvorem na spodní straně stínidla, které má rovněž kulatý tvar. Vzor proutí navíc vytváří mezery, kterými se světelný paprsek jemně rozptyluje po celé místnosti, a vytváří tak atmosférický světelný vzor, který navozuje útulnou atmosféru. Bambus je považován za obzvláště udržitelný materiál, protože velmi rychle dorůstá, i když je znovu a znovu řezán. Například během 24 hodin může dosáhnout výšky až 100 cm. Také proto, že produkuje více kyslíku, je vhodnou alternativou k běžnému dřevu. Kromě kampaně, v jejímž rámci se za každé prodané svítidlo vysadí strom, se nizozemský výrobce svítidel It’s about Romi se svou udržitelnou značkou Good & Mojo především zasazuje o to, aby lidé žijící v zemích, jako je Vietnam, které se vyznačují chudobou, měli šanci vydělat si na živobytí. Proto je mnoho výrobků vyráběno ručně lidmi v malých obcích. Tímto způsobem se udržuje nejen řemeslo, ale i tradice a každý výrobek zůstává jedinečný. Nejprodávanější výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Bali závěsné světlo z bambusu, Ø 44 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 40W, K: 12cm jde nakoupit rovněž tady u nás umístěný v rubrice závěsná světla! Vyberte si ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice na pár kliknutí. V očích zákazníků populární značka Good & Mojo vás obohatí o špičkový sortiment. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další skvělé zboží značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Často hledaný výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Bali závěsné světlo z bambusu, Ø 44 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 40W, K: 12cm lze pořídit jednoduše na stránkách v kategorii závěsná světla. Nyní si můžete pořídit podobné kousky z této oblíbené kategorie za super ceny! Populární značka Good & Mojo svým zákazníkům dodává top sortiment. za příznivé ceny! Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento kvalitní kousek můžete sehnat v pohodě tu na stránkách umístěný v sekci závěsná světla! Vyhledejte si parádní produkty z této známé kategorie na pár kliknutí! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další prověřené produkty od dodavatele Good & Mojo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Bali závěsné světlo z bambusu, Ø 44 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 40W, K: 12cm od skvělého a známého výrobce Good & Mojo snadno můžete pořídit u nás teď za báječnou cenu. Nyní nakoupíte za 3 299 Kč.