Good & Mojo GOOD MOJO Bali stropní světlo z bambusu, Ø 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W, K: 15cm

Atmosférické stropní světlo Bali z tkaného bambusu Obzvláště stabilní, velmi flexibilní a rychle rostoucí jsou jen tři... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Bali stropní světlo z bambusu
Značka: Good & Mojo
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Atmosférické stropní světlo Bali z tkaného bambusu Obzvláště stabilní, velmi flexibilní a rychle rostoucí jsou jen tři...

Atmosférické stropní světlo Bali z tkaného bambusu Obzvláště stabilní, velmi flexibilní a rychle rostoucí jsou jen tři vlastnosti udržitelného bambusového materiálu. Bambus roste znovu a znovu, i když je pravidelně stříhán, přesazování není nutné. Produkuje také více kyslíku než stromy. Proto nizozemský výrobce osvětlení It’s about Romi použil tento materiál při navrhování stropního svítidla Bali. Stínidlo je celé z bambusu a zachovalo si svou přirozenou barvu. Je kulatého tvaru a tkaná, což vytváří atraktivní proutěný vzor s nenápadnými mezerami, kterými do místnosti proniká světlo. Vzniká tak atmosférický vzor světla a stínu, který vytváří velmi útulnou a příjemnou atmosféru. Kromě toho je ve spodní části stínidla kulatý malý otvor, kterým světlo přímo vychází a osvětlovací těleso je viditelné. Pro zvýšení dekorativního efektu je proto vhodné zvolit žárovku. Bali tak patří k udržitelné značce Good & Mojo by It’s about Romi. Výrobce přesvědčuje nejen používáním udržitelných materiálů a ekologickým povědomím, ale také svou účastí v důležitých kampaních. Například podporují nadaci WakaWakaFoundation dary, které jsou následně využívány k poskytování solárních produktů potřebným rodinám, které ani dnes nemají přístup k elektrické síti. Díky spolupráci s Eden Reforestation Projects zajišťují, že za každý prodaný výrobek je v zemích, jako je Nepál, Madagaskar, Haiti, Indonésie, Mosambik a Keňa, vysazen jeden strom.Kvalitní a levný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bali stropní světlo z bambusu, můžete sehnat v pohodě tady u nás umístěný v kategorii stropní svítidla! Nyní si můžete vybrat parádní výrobky ve zmiňované kategorii za super ceny! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od značky Good & Mojo. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bali stropní světlo z bambusu, Ø 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W, K: 15cm od populárního výrobce Good & Mojo jednoduše můžete najít v naší aktuální nabídce za extra cenu! Zrovna nyní za cenu 3 699 Kč.