Good & Mojo GOOD MOJO Bali stojací lampa černá Ø60cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, E27, 60W, K: 176cm

Impozantní stojací lampa Bali z bambusu Stojací lampa Bali je vybavena stabilní základnou a robustním, poutavým rámem, který... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Bali stojací lampa černá Ø60cm
Značka: Good & Mojo
7 699 Kč
Ověřit dostupnost
Impozantní stojací lampa Bali z bambusu Stojací lampa Bali je vybavena stabilní základnou a robustním, poutavým rámem, který...

Impozantní stojací lampa Bali z bambusu Stojací lampa Bali je vybavena stabilní základnou a robustním, poutavým rámem, který okamžitě upoutá pozornost. Na horním konci rámu, který je celý vyroben z bambusu, je vodorovně připevněno další krátké rameno, které je spojeno kloubem. To umožňuje určitou mobilitu, protože na jeho konci visí dolů inspirativní stínítko, které je rovněž vyrobeno z bambusu a tvořeno velkým vzorem vazby. Jeho kulaté ploché tělo má ve spodní části nenápadný otvor, kterým může světlo přímo vycházet ven. Všude kolem jemně prosvítá skrz mezery mezi tkaným bambusem a vytváří atmosférický světelný vzor, který se hodí zejména pro útulné večery v obývacím pokoji. Bambus je považován za obzvláště udržitelný produkt, protože roste velmi rychle a kdykoli je uříznut, znovu vyroste, aniž by bylo nutné vysazovat něco nového. Bambus navíc produkuje velké množství kyslíku. Díky tomu je tento materiál ideální pro výrobky značky Good & Mojo, která patří nizozemské společnosti It’s about Romi a dokonale doplňuje kolekci udržitelného osvětlení této značky. Společnost chce svými svítidly a také projekty oslovit ekologické povědomí lidí a nabídnout jim osvětlení, s nímž mohou také udělat něco dobrého. Například s každým nákupem jednoho z výrobků je vysazen strom v chudých zemích, jako je Nepál, Madagaskar, Haiti, Indonésie, Mosambik nebo Keňa. Mezitím se to stalo již více než 35 000krát.
Tento kvalitní a levný kus Good & Mojo GOOD MOJO Bali stojací lampa černá Ø60cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, E27, 60W, K: 176cm jde sehnat právě zde tady na webu v populární kategorii stojací lampy! Mrkněte na oblíbené výrobky ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu! Tento velmi žádaný produkt můžete nakoupit pohodlně na stránkách umístěný v rubrice stojací lampy! Nyní můžete koupit jiné produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu!

Ve slevě kousek Good & Mojo GOOD MOJO Bali stojací lampa černá Ø60cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, E27, 60W, K: 176cm od značky s dlouholetou historií Good & Mojo snadno naleznete v aktuální nabídce téměř zdarma. Výhodně za 7 699 Kč.