Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné světlo z bambusu, Ø 87cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W

Kulaté bambusové nástěnné světlo Bali s vypínačem Zachování tradičních řemesel a umožnění rodinám vydělávat si na... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné světlo z bambusu
Značka: Good & Mojo
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
Kulaté bambusové nástěnné světlo Bali s vypínačem Zachování tradičních řemesel a umožnění rodinám vydělávat si na...

Kulaté bambusové nástěnné světlo Bali s vypínačem Zachování tradičních řemesel a umožnění rodinám vydělávat si na živobytí – to je to, čeho nizozemský výrobce It’s about Romi dosahuje se svou značkou Good & Mojo tím, že mnoho svých výrobků vyrábí ručně ve Vietnamu. Převážně lidé z malých komunit žijících v chudých oblastech využívají své řemeslné dovednosti k výrobě deštníků a zajišťují tak živobytí svých rodin. Takto vzniklo i jedinečné stínidlo nástěnné lampy Bali, které je utkáno z černého a přírodně zbarveného bambusu a inspiruje velkým vzorem. Bambus je udržitelný materiál, který produkuje více kyslíku než stromy a přesvědčuje svým rychlým růstem. Proutěný vzor vytváří mezery, kterými může do místnosti proudit světlo, a působí mimořádně atmosféricky. Použití žárovek s teplým bílým vláknem zvyšuje nejen dekorativní efekt, ale také útulnou atmosféru v místnosti, která je vnímána jako velmi přirozená a příjemná již samotným vzhledem nástěnného svítidla. V přední části kulatého stínidla je kruhový výřez, kterým je přímo viditelné osvětlovací těleso a vzniká přímé osvětlení místnosti. Vypínačem na černém textilním kabelu lze svítidlo Bali snadno ovládat na místě, a je tak ideálním osvětlením vedle pohovky nebo čtecího koutku. Společnost Good & Mojo spolupracuje i s dalšími nadacemi, což například znamená, že za každou prodanou lampu je vysazen strom. Kromě toho věnují částky na solární produkty pro lidi žijící v chudobě. Kladou také zvláštní důraz na používání udržitelných materiálů. Hodně oblíbený produkt jde sehnat teď tady a teď na našem webu v oblíbené sekci nástěnná svítidla. Máme pro vás ještě jiné produkty z této populární rubriky za parádní cenu!
Tento žádaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné světlo z bambusu, Ø 87cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W najdete přímo na našich stránkách zařazený v kategorii nástěnná svítidla. Nyní si můžete vybrat ostatní kusy ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Tento unikátní kus Good & Mojo GOOD MOJO lze koupit bez obtíží na našem webu ve známé kategorii nástěnná svítidla. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci.

Tento levný kousek Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné světlo z bambusu, Ø 87cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W s osvědčenou značkou Good & Mojo jednoduše seženete právě teď v naší nabídce ve výprodejové akci. Zrovna teď v akci za 5 299 Kč.