Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné světlo z bambusu, Ø 44cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W

Kulaté bambusové nástěnné světlo Bali s vypínačem Zachování tradičních řemesel a umožnění rodinám vydělávat si na... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné světlo z bambusu
Značka: Good & Mojo
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Kulaté bambusové nástěnné světlo Bali s vypínačem Zachování tradičních řemesel a umožnění rodinám vydělávat si na...

Kulaté bambusové nástěnné světlo Bali s vypínačem Zachování tradičních řemesel a umožnění rodinám vydělávat si na živobytí – to je to, čeho nizozemský výrobce It’s about Romi dosahuje se svou značkou Good & Mojo tím, že mnoho svých výrobků vyrábí ručně ve Vietnamu. Převážně lidé z malých komunit žijících v chudých oblastech využívají své řemeslné dovednosti k výrobě deštníků a zajišťují tak živobytí svých rodin. Takto vzniklo i jedinečné stínidlo nástěnné lampy Bali, které je utkáno z černého a přírodně zbarveného bambusu a inspiruje velkým vzorem. Bambus je udržitelný materiál, který produkuje více kyslíku než stromy a přesvědčuje svým rychlým růstem. Proutěný vzor vytváří mezery, kterými může do místnosti proudit světlo, a vytváří mimořádně atmosférický vzor. Použití žárovek s teplým bílým vláknem zvyšuje nejen dekorativní efekt, ale také útulnou atmosféru v místnosti, která je vnímána jako velmi přirozená a příjemná již samotným vzhledem nástěnného svítidla. V přední části kulatého stínidla je kruhový výřez, kterým je přímo viditelné osvětlovací těleso a vzniká přímé osvětlení místnosti. Vypínačem na černém textilním kabelu lze svítidlo Bali snadno ovládat na místě, a je tak ideálním osvětlením vedle pohovky nebo v čtecím koutku. Společnost Good & Mojo spolupracuje i s dalšími nadacemi, což například znamená, že za každou prodanou lampu je vysazen strom. Kromě toho věnují částky na poskytování solárních produktů lidem žijícím v chudobě. Kladou také zvláštní důraz na používání udržitelných materiálů. Super produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné světlo z bambusu, Ø 44cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W jde nakoupit právě nyní tady a teď na našem webu v rubrice nástěnná svítidla! Mrkněte na ještě ostatní kusy ve zmiňované kategorii za extra cenu! Populární výrobce Good & Mojo nabízí velmi kvalitní produkty. A to je teprve začátek. Tento nejprodávanější produkt jde získat snadno tu umístěný v rubrice nástěnná svítidla. Nyní můžete najít ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další kousky značky Good & Mojo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Good & Mojo dlouhodobě vyrábí top produkty Přesvědčte se sami.
Velmi žádaný kus lze zakoupit mimo jiné tady na našem webu v oblíbené kategorii nástěnná svítidla. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kousky z této populární kategorie z pohodlí domova. Věhlasná značka Good & Mojo svým zákazníkům nabízí vynikající výrobky . Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další kvalitní produkty značky Good & Mojo. Najdete je níže na této stránce.

Hodně povedený produkt jde nakoupit prostě na webu v oblíbené rubrice nástěnná svítidla! Máme pro vás unikátní produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento velmi žádaný kus Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné světlo z bambusu, Ø 44cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W od skvělé a známé značky Good & Mojo můžete najít na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu! Nabídka již od 3 299 Kč.