Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné 2ramena přírodní 60x15cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, L: 60 cm, K: 70cm

Výškově nastavitelná bambusová nástěnná lampa Bali se dvěma rameny v přírodní barvě Nástěnné svítidlo Bali se dvěma... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné 2ramena přírodní 60x15cm
Značka: Good & Mojo
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
Výškově nastavitelná bambusová nástěnná lampa Bali se dvěma rameny v přírodní barvě Nástěnné svítidlo Bali se dvěma...

Výškově nastavitelná bambusová nástěnná lampa Bali se dvěma rameny v přírodní barvě Nástěnné svítidlo Bali se dvěma nastavitelnými rameny z bambusu v přírodní barvě přesvědčí svou funkčností a charakterem. Její výrazný vzhled okamžitě upoutá pozornost pozorovatele a ozdobí styl interiéru, i když je vypnutá. Dvě nastavitelná úzká ramena jsou upevněna na úhlovém nástěnném držáku a jsou vzájemně spojena klouby. Kolem nich se vine černý textilní kabel, který slouží jako závěs pro jedinečné bambusové stínidlo. Stínidlo je ručně tkané z černého a přírodně zbarveného bambusu a svým decentním vzorem navozuje atmosféru světla. Mezery umožňují únik světla do celé místnosti. Dole je kruhový otvor, kterým může světlo přímo unikat. Rozsáhlý design činí z Bali flexibilní osvětlovací prvek, který lze snadno ovládat na místě pomocí integrovaného spínače. Použitý bambusový materiál je považován za mimořádně udržitelný. Produkuje více kyslíku než stromy, je velmi plodný a roste znovu a znovu i po opětovném pokácení. Bambus je také velmi pružný a zároveň stabilní. Mnoho vlastností, které vedly značku Good & Mojo k výběru tohoto materiálu pro svá udržitelná svítidla. Nizozemská značka It’s about Romi se angažuje v sociálních projektech a chce svými výrobky výrazně snížit ekologickou stopu, například za každý prodaný výrobek zasadí jeden strom. Neodolatelný výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné 2ramena přírodní 60x15cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, L: 60 cm, K: 70cm získáte nyní na našich stránkách v populární kategorii nástěnná svítidla. Získejte ještě další zboží ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.
Nový produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné 2ramena přírodní 60x15cm, Obývací pokoj / lze zakoupit teď tady u nás v populární kategorii nástěnná svítidla. Připravili jsme pro vás unikátní produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu.
Velmi prodávaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné 2ramena přírodní 60x15cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, L: 60 cm, K: 70cm naleznete lehce na našem webu v populární kategorii nástěnná svítidla. Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu!

Velmi prodávaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné 2ramena přírodní 60x15cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, L: 60 cm, K: 70cm od dodavatele kvalitních produktů Good & Mojo lze pořídit ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ve skvělé akci za 5 299 Kč.