Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné 1rameno přírodní 44x12cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, L: 44 cm, K: 43cm

Nastavitelné bambusové nástěnné světlo Bali s jedním přírodním ramenem V mladém, motivovaném týmu značky Good & Mojo, která... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné 1rameno přírodní 44x12cm
Značka: Good & Mojo
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Nastavitelné bambusové nástěnné světlo Bali s jedním přírodním ramenem V mladém, motivovaném týmu značky Good & Mojo, která...

Nastavitelné bambusové nástěnné světlo Bali s jedním přírodním ramenem V mladém, motivovaném týmu značky Good & Mojo, která vznikla z nizozemského výrobce It’s about Romi, vznikají udržitelné výrobky z cíleně vybraných, udržitelných materiálů, které nejen přinášejí světlo, ale také konají dobro a pomáhají lidem. Při každém nákupu výrobku je v chudých zemích darován jeden strom, což již umožnilo vysadit více než 35 000 stromů. Podporují také nadaci WakaWakaFoundation, která z vybraných darů podporuje potřebné rodiny solárními produkty. Pro praktickou nástěnnou lampu Bali byl jako materiál zvolen bambus – extrémně pevná a pružná rostlina, která je považována za velmi rychle rostoucí a může například dosáhnout výšky 100 cm za 24 hodin. Její velkou výhodou je, že ji lze opakovaně stříhat, a přesto rychle dorůstá. Díky jeho pružnosti je možné uplést jedinečný deštník. Ručně vyrobený vzor vazby se skládá z černého a přírodně zbarveného bambusu a propouští světlo skrze mezery do celé místnosti. Velkorysé stínidlo je zavěšeno na černém textilním lanku, které se vine kolem bambusového rámu. Rám se skládá ze stabilního pohyblivého ramene a nástěnného držáku. Kloub umožňuje snadné nastavení ramene a umožňuje nastavit výšku. Na nástěnném držáku je integrován spínač pro ovládání. Tento kvalitní a levný produkt Good & Mojo GOOD MOJO jde nakoupit bezprostředně tady na stránkách zařazený v sekci nástěnná svítidla! Nyní pořídíte ještě jiné výrobky z této populární sekce za výhodnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Good & Mojo pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní produkty. Nakupujte výhoděn u nás! Unikátní a oblíbený kus Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné 1rameno přírodní 44x12cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, L: 44 cm, K: 43cm najdete také tu na našem webu zařazený v sekci nástěnná svítidla! Najděte si další výrobky z této oblíbené sekce za super cenu! Tato vyjímečná značka Good & Mojo má k dispozici top zboží. Nové kousky každý den!

Unikátní a oblíbený výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Bali nástěnné 1rameno přírodní 44x12cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, textil, E27, 40W, L: 44 cm, K: 43cm od výrobce se skvělou pověstí Good & Mojo máte možnost sehnat právě teď v nabídce v akci! Aktuálně v akci za 3 899 Kč.