Good & Mojo GOOD MOJO Andes stojací lampa, zelená/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E27, 60W, L: 47 cm, K: 176cm

Udržitelná stojací lampa Andes - kombinace přírodních barev a přírodního materiálu Stylová stojací lampa Andes inspiruje svým... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Andes stojací lampa
Značka: Good & Mojo
9 099 Kč
Ověřit dostupnost
Udržitelná stojací lampa Andes - kombinace přírodních barev a přírodního materiálu Stylová stojací lampa Andes inspiruje svým...

Udržitelná stojací lampa Andes – kombinace přírodních barev a přírodního materiálu Stylová stojací lampa Andes inspiruje svým ladným rámem z čistého bambusu, který je považován za pevný a pružný. Bambus roste obzvlášť rychle, i když je seříznutý, takže je tato rostlina velmi udržitelná a navíc produkuje více kyslíku než stromy. Podstavec a rám byly navrženy s ohledem na přírodní barvy, a ladí tak s kulatým válcovitým stínidlem, které se prezentuje zeleným odstínem a dotváří udržitelný charakter lampy díky použitému ekologickému plátnu. Len je pevnější než bavlna a k jeho pěstování je zapotřebí podstatně méně vody a chemikálií. Díky charakteru stínidla je světlo vyzařováno homogenně, rozptýleně a vytváří atraktivní akcentní osvětlení. Andes lze pohodlně zapínat a vypínat nožním spínačem na kabelu. Zmíněné aspekty týkající se materiálů jsou pro výrobce Good & Mojo obzvláště důležité. Jeho posláním je vytvářet udržitelné osvětlení, které přináší užitek a pomáhá lidem. Většinu svítidel vyrábějí lidé v malých vietnamských městech, kteří si mohou vydělat na živobytí díky své řemeslné zručnosti. Společnost Good & Mojo navíc za každé prodané svítidlo vysadí jeden strom, což je realizováno ve spolupráci s organizací Eden Reforestation Projects.
Velmi prodávaný produkt Good & Mojo GOOD MOJO Andes stojací lampa, zelená/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E27, 60W, L: 47 máte možnost dostat ještě tu v oblíbené kategorii stojací lampy! Nyní pořídíte ještě podobné kusy z naší kategorie za nejlepší ceny! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další prověřené kousky od výrobce Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento designový produkt Good & Mojo GOOD MOJO Andes stojací lampa, zelená/přírodní, Obývací pokoj získáte lehce na webu v sekci stojací lampy. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z naší rubriky snadno online! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky další zboží od dodavatele Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek lze koupit mimo jiné na našich stránkách v oblíbené kategorii stojací lampy! Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu. To však není vše, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete další produkty od značky Good & Mojo. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a žádaný kousek Good & Mojo GOOD MOJO Andes stojací lampa, zelená/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E27, 60W, L: 47 cm, K: 176cm od našeho výrobce Good & Mojo lze koupit na našich stránkách nyní za parádní cenu. Aktuálně v akci od 9 099 Kč.