Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné světlo, zelená/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E14, 40W, L: 16 cm, K: 36cm

Praktické nástěnné svítidlo Andes s vypínačem a poličkou Když kupujete světlo, dáváte světlo - tato věta obrazně popisuje... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné světlo
Značka: Good & Mojo
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Praktické nástěnné svítidlo Andes s vypínačem a poličkou Když kupujete světlo, dáváte světlo - tato věta obrazně popisuje...

Praktické nástěnné svítidlo Andes s vypínačem a poličkou Když kupujete světlo, dáváte světlo – tato věta obrazně popisuje pomoc, kterou nizozemský výrobce It’s about Romi poskytuje se svou udržitelnou značkou Good & Mojo. Podporují nadaci WakaWakaFoundation, která shromažďuje dary na poskytování solárních produktů potřebným rodinám, které nemají přístup k elektrické síti. Společnost Good & Mojo navíc za každé prodané světlo vysadí strom, protože je od roku 2019 partnerem projektu Eden Reforestation Projects a vysadila již více než 35 000 stromů. Kromě této hodnotné práce se trvale udržitelné myšlení odráží zejména v samotných výrobcích, které jsou převážně pojmenovány podle hor, řek a zvláštních regionů. To je i případ nástěnné lampy Andes, jejíž rám je celý z bambusu, což je rychle rostoucí surovina, kterou lze opakovaně kácet a která produkuje podstatně více kyslíku než stromy. Kromě toho je zde válcovitý, přirozeně zelený odstín z ekoplátna, které potřebuje k pěstování méně vody a chemikálií než bavlna. Rám v přírodní barvě je vybaven praktickým vypínačem a poličkou, na kterou lze umístit různé předměty. Díky povaze lněného stínidla vyzařuje rozptýlené, příjemné světlo. Nástěnná lampa Andes je díky svému propracovanému tvaru a funkci ideální jako osvětlení vedle postele nebo také v předsíni jako polička na klíče.
Tento levný kousek je k dispozici v pohodě tu na našem webu ve známé rubrice nástěnná svítidla. Najděte si ještě další produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu. Unikátní a oblíbený produkt Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné světlo, zelená/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E14, 40W, L: 16 cm, K: 36cm dostanete právě na našich stránkách umístěný v rubrice nástěnná svítidla! Podívejte se na další produkty z této rubriky snadno online! Levný produkt jde nakoupit ještě u nás v populární rubrice nástěnná svítidla! Připravili jsme pro vás unikátní produkty ve zmíněné kategorii za super peníze. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční a ve slevě výrobek lze zakoupit bezprostředně na stránkách zařazený v sekci nástěnná svítidla! Získejte parádní produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbená značka Good & Mojo pro své zákazníky dodává špičkové výrobky. za báječnou cenu. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Nebojte, máme toho více, u nás najdete více produktů od značky Good & Mojo. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné světlo, zelená/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E14, 40W, L: 16 cm, K: 36cm od oblíbené značky se zárukou kvality Good & Mojo je k dispozici tady a teď skutečně levně. V akci za cenu 3 599 Kč.