Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné nastavitelné bílá Ø47cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E27, 40W, K: 23cm

Nastavitelné nástěnné svítidlo Andes se dvěma rameny z bambusu a lněným stínidlem Nástěnná lampa Andes má dvě půvabná... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné nastavitelné bílá Ø47cm
Značka: Good & Mojo
5 399 Kč
Ověřit dostupnost
Nastavitelné nástěnné svítidlo Andes se dvěma rameny z bambusu a lněným stínidlem Nástěnná lampa Andes má dvě půvabná...

Nastavitelné nástěnné svítidlo Andes se dvěma rameny z bambusu a lněným stínidlem Nástěnná lampa Andes má dvě půvabná ramena z bambusu, která jsou vzájemně spojena pomocí kloubů. Jemné křídlové šrouby v černé barvě jsou nenápadné, a přesto tvoří hravý detail. Harmonicky ladí se stejně černým textilním kabelem a zajišťují také nenápadnou integraci praktického malého vypínače na nástěnném držáku. Samotný nástěnný držák je také vyroben z bambusu a inspiruje se přírodní kresbou dřeva, která pokračuje i na ramenech. Bambus je považován za velmi udržitelný materiál, protože se dá opakovaně řezat a velmi rychle dorůstá; je také mimořádně stabilní. Na konci flexibilně nastavitelných ramen je zavěšeno kulaté válcovité stínidlo, které je celé v bílé barvě a dokonale doplňuje přirozený a příjemný barevný design. Toto stínidlo z ekologického plátna potěší svým neoslňujícím světelným efektem, který vzniká díky povaze materiálu. Len je velmi osvědčený materiál, k jehož pěstování je zapotřebí méně vody a chemikálií než k pěstování bavlny a který je považován za výrazně pevnější. Atraktivní vzhled v kombinaci s přímým světelným efektem směrem dolů a nepřímým kolem dělá z lampy Andes stylového společníka vedle pohovky, vedle křesla na čtení nebo dokonce vedle postele. Tuto kolekci světel navrhl nizozemský výrobce It’s about Romi se svou udržitelnou značkou Good & Mojo. Kromě toho, že vědomě používají udržitelné materiály, podporují nadaci WakaWakaFoundation, která shromažďuje finanční prostředky na poskytování solárních produktů rodinám v nouzi. Od roku 2019 také spolupracují s projektem Eden Reforestation Projects, jehož posláním je sázet stromy v Nepálu, na Madagaskaru, Haiti, v Indonésii, Mozambiku a Keni za účelem zalesňování a snižování extrémní chudoby zaměstnáváním místních vesničanů. Někteří z nich využívají k výrobě jedinečných lamp tradiční řemeslnou zručnost.
Tento neodolatelný kus Good & Mojo GOOD najdete právě tady a teď na našem webu v sekci nástěnná svítidla. Nyní můžete získat ostatní kusy z této populární kategorie za výhodnou cenu. To však není vše, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další kvalitní zboží značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známá značka Good & Mojo vás obohatí o velmi kvalitní výrobky Nové kousky každý den. Tento kvalitní a žádaný kousek Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné nastavitelné je k sehnání teď tady a teď na našich stránkách v populární sekci nástěnná svítidla! Získejte akční kousky z naší kategorie jednoduše online. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další kvalitní produkty značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Good & Mojo má na skladě vynikající zboží . Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.
Unikátní a žádaný výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné nastavitelné bílá Ø47cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E27, 40W, K: 23cm lze získat bez problémů tady a teď na našich stránkách v rubrice nástěnná svítidla. Najděte si ještě ostatní kousky ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbená značka Good & Mojo pro své zákazníky nabízí kvalitní zboží. za mimořádně nízkou cenu! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.
Velmi oblíbený výrobek můžete sehnat právě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice nástěnná svítidla. Vyberte si akční kousky ve zmiňované sekci ve výhodné akci!

Tento velmi oblíbený výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné nastavitelné bílá Ø47cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E27, 40W, K: 23cm od značky s dlouholetou tradicí Good & Mojo snadno můžete sehnat momentálně se slevou. Cenově vychází na 5 399 Kč.