Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné nastavitelné bílá Ø32cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E27, 40W, K: 20cm

Nastavitelné nástěnné svítidlo Andes se dvěma rameny z bambusu a lněným stínidlem Nástěnná lampa Andes má dvě půvabná... více informací »
Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné nastavitelné bílá Ø32cm
Značka: Good & Mojo
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Nastavitelné nástěnné svítidlo Andes se dvěma rameny z bambusu a lněným stínidlem Nástěnná lampa Andes má dvě půvabná...

Nastavitelné nástěnné svítidlo Andes se dvěma rameny z bambusu a lněným stínidlem Nástěnná lampa Andes má dvě půvabná ramena z bambusu, která jsou vzájemně spojena pomocí kloubů. Jemné křídlové šrouby v černé barvě jsou nenápadné, a přesto tvoří hravý detail. Harmonicky ladí se stejně černým textilním kabelem a zajišťují také nenápadnou integraci praktického malého vypínače na nástěnném držáku. Samotný nástěnný držák je také vyroben z bambusu a inspiruje se přírodní kresbou dřeva, která pokračuje i na ramenech. Bambus je považován za velmi udržitelný materiál, protože se dá opakovaně řezat a velmi rychle dorůstá; je také mimořádně stabilní. Na konci flexibilně nastavitelných ramen je zavěšeno kulaté válcovité stínidlo, které je celé v bílé barvě a dokonale doplňuje přirozený a příjemný barevný design. Toto stínidlo z ekologického plátna potěší svým neoslňujícím světelným efektem, který vzniká díky povaze materiálu. Len je velmi osvědčený materiál, k jehož pěstování je zapotřebí méně vody a chemikálií než k pěstování bavlny a který je považován za výrazně pevnější. Atraktivní vzhled v kombinaci s přímým světelným efektem směrem dolů a nepřímým kolem dělá z lampy Andes stylového společníka vedle pohovky, vedle křesla na čtení nebo dokonce vedle postele. Tuto kolekci světel navrhl nizozemský výrobce It’s about Romi se svou udržitelnou značkou Good & Mojo. Kromě toho, že vědomě používají udržitelné materiály, podporují nadaci WakaWakaFoundation, která shromažďuje finanční prostředky na poskytování solárních produktů rodinám v nouzi. Od roku 2019 také spolupracují s projektem Eden Reforestation Projects, jehož posláním je sázet stromy v Nepálu, na Madagaskaru, Haiti, v Indonésii, Mozambiku a Keni za účelem zalesňování a snižování extrémní chudoby zaměstnáváním místních vesničanů. Někteří z nich využívají k výrobě jedinečných lamp tradiční řemeslnou zručnost.Kvalitní a žádaný kousek Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné nastavitelné bílá Ø32cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E27, 40W, K: 20cm máte možnost dostat lehce tady na našich stránkách zařazený v kategorii nástěnná svítidla! Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této populární rubriky za nejlepší ceny! To ale ovšem není všechno, máme toho více! Podívejte se taky na další zboží značky Good & Mojo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Good & Mojo má na skladě vysoce kvalitní sortiment Přesvědčte se.
Tento vynikající produkt Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné nastavitelné bílá Ø32cm, Obývací je k sehnání aktuálně tu ve známé kategorii nástěnná svítidla. Nyní můžete získat další kusy z této populární kategorie ve výprodejové akci. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. U nás najdete další kousky od značky Good & Mojo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Good & Mojo svým zákazníkům nabízí top sortiment Vždyť to vidíte sami! Hodně žádaný výrobek Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné nastavitelné bílá Ø32cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E27, 40W, máte možnost koupit bez problémů tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii nástěnná svítidla! Nyní koupíte ještě další produkty z této populární kategorie ve slevě! Dodavatel Good & Mojo svým zákazníkům dodává kvalitní sortiment. za výborné peníze! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce Good & Mojo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus jde nakoupit v pohodě tu na stránkách zařazený v kategorii nástěnná svítidla! Připravili jsme pro vás zcela nové produkty ve zmiňované rubrice z pohodlí domova!

Nejprodávanější produkt Good & Mojo GOOD MOJO Andes nástěnné nastavitelné bílá Ø32cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E27, 40W, K: 20cm od skvělé značky Good & Mojo snadno můžete najít v naší online nabídce v bezva akci. Právě nyní za 4 399 Kč.