FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá okrová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz pochromovaná, E27, 40W, K: 15.5cm

Vysoce lesklá lakovaná závěsná lampa Kaiser idell™ - klasika designu Bauhausu Tato závěsná lampa patří do jedinečné série... více informací »
FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá okrová
Značka: FRITZ HANSEN
6 599 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce lesklá lakovaná závěsná lampa Kaiser idell™ - klasika designu Bauhausu Tato závěsná lampa patří do jedinečné série...

Vysoce lesklá lakovaná závěsná lampa Kaiser idell™ – klasika designu Bauhausu Tato závěsná lampa patří do jedinečné série svítidel Kaiser idell™ německého designéra Christiana Della (1893-1974) a byla navržena v roce 1931. Christian Dell, vystudovaný stříbrník, učitel průmyslového designu a mistr řemesla na výmarském Bauhausu v letech 1922-1925, vytvořil ve 30. letech 20. století legendární sérii lamp. Dnes je vyrábí dánská společnost FRITZ HANSEN, která byla založena v roce 1972 truhlářem Fritzem Hansenem poté, co získal obchodní licenci pro Kodaň, a která je od té doby synonymem vynikajícího designu. Společnost FRITZ HANSEN, která je dnes ze 75 % vlastněna společností Skandinavisk Holding, je i nadále zastáncem inovativních designových konceptů, které jsou realizovány s vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Závěsné svítidlo Kaiser idell™ je symbolem ušlechtilého designu Bauhausu a vynikajících materiálů. Každému interiéru dodá zvláštní nádech a lze jej skvěle použít pro celkové osvětlení, ale také například pro osvětlení jídelního stolu. Při zapnutí i vypnutí je naprosto přitažlivý.
Exkluzivní produkt FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá můžete získat mimo jiné tu v sekci závěsná světla. Nyní můžete získat kvalitní produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci. Populární značka FRITZ HANSEN může nabídnout vysoce kvalitní sortiment.. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další skvělé zboží od výrobce FRITZ HANSEN. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento žádaný kus FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá okrová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz pochromovaná, E27, 40W, K: 15.5cm od kvalitní značky FRITZ HANSEN máte možnost dostat v naší aktuální nabídce za skvělou cenu. Právě teď za cenu 6 599 Kč.