FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz pochromovaná, E27, 40W, K: 15.5cm

Vysoce lesklá lakovaná závěsná lampa Kaiser idell™ - klasika designu Bauhausu Tato závěsná lampa patří do jedinečné série... více informací »
FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá černá
Značka: FRITZ HANSEN
5 599 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce lesklá lakovaná závěsná lampa Kaiser idell™ - klasika designu Bauhausu Tato závěsná lampa patří do jedinečné série...

Vysoce lesklá lakovaná závěsná lampa Kaiser idell™ – klasika designu Bauhausu Tato závěsná lampa patří do jedinečné série svítidel Kaiser idell™ německého designéra Christiana Della (1893-1974) a byla navržena v roce 1931. Christian Dell, vystudovaný stříbrník, učitel průmyslového designu a mistr řemesla na výmarském Bauhausu v letech 1922-1925, vytvořil ve 30. letech 20. století legendární sérii lamp. Dnes je vyrábí dánská společnost FRITZ HANSEN, která byla založena v roce 1972 truhlářem Fritzem Hansenem poté, co získal obchodní licenci pro Kodaň, a která je od té doby synonymem vynikajícího designu. Společnost FRITZ HANSEN, která je dnes ze 75 % vlastněna společností Skandinavisk Holding, je i nadále zastáncem inovativních designových konceptů, které jsou realizovány s vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Závěsné svítidlo Kaiser idell™ je symbolem ušlechtilého designu Bauhausu a vynikajících materiálů. Každému interiéru dodá zvláštní nádech a lze jej skvěle použít pro celkové osvětlení, ale také například pro osvětlení jídelního stolu. Při zapnutí i vypnutí je naprosto přitažlivý.Oblíbený a kvalitní produkt FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz pochromovaná, E27, naleznete rovněž na našem webu v populární rubrice závěsná světla! Nyní si můžete pořídit skvělé produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí! Máme toho více, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce FRITZ HANSEN. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední dodavatel FRITZ HANSEN dlouhodobě prodává velmi kvalitní sortiment Udělejte radost sami sobě.
Vynikající výrobek FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz pochromovaná, E27, 40W, K: 15.5cm lze zakoupit lehce tady na webu v rubrice závěsná světla. Máme pro vás ostatní produkty z naší kategorie za parádní cenu! Přední značka FRITZ HANSEN vám nabízí špičkový sortiment. za příznivou cenu! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! U nás nabízíme více, máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele FRITZ HANSEN. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený kus máte možnost získat právě tu na našich stránkách v oblíbené sekci závěsná světla! Podívejte se na vyjímečné produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci!

Oblíbený a akční produkt FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz pochromovaná, E27, 40W, K: 15.5cm pocházející od značky FRITZ HANSEN je dostupný teď opravdu výhodně. Výhodně za cenu 5 599 Kč.