FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá břidlicová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz pochromovaná, E27, 40W, K: 15.5cm

Vysoce lesklá lakovaná závěsná lampa Kaiser idell™ - klasika designu Bauhausu Tato závěsná lampa patří do jedinečné série... více informací »
FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá břidlicová
Značka: FRITZ HANSEN
6 599 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce lesklá lakovaná závěsná lampa Kaiser idell™ - klasika designu Bauhausu Tato závěsná lampa patří do jedinečné série...

Vysoce lesklá lakovaná závěsná lampa Kaiser idell™ – klasika designu Bauhausu Tato závěsná lampa patří do jedinečné série svítidel Kaiser idell™ německého designéra Christiana Della (1893-1974) a byla navržena v roce 1931. Christian Dell, vystudovaný stříbrník, učitel průmyslového designu a mistr řemesla na výmarském Bauhausu v letech 1922-1925, vytvořil ve 30. letech 20. století legendární sérii lamp. Dnes je vyrábí dánská společnost FRITZ HANSEN, která byla založena v roce 1972 truhlářem Fritzem Hansenem poté, co získal obchodní licenci pro Kodaň, a která je od té doby synonymem vynikajícího designu. Společnost FRITZ HANSEN, která je dnes ze 75 % vlastněna společností Skandinavisk Holding, je i nadále zastáncem inovativních designových konceptů, které jsou realizovány s vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Závěsné svítidlo Kaiser idell™ je symbolem ušlechtilého designu Bauhausu a vynikajících materiálů. Každému interiéru dodá zvláštní nádech a lze jej skvěle použít pro celkové osvětlení, ale také například pro osvětlení jídelního stolu. Při zapnutí i vypnutí je naprosto přitažlivý.
Tento oblíbený kousek jde pořídit pohodlně tady u nás v populární sekci závěsná světla. Pořiďte si kvalitní výrobky ve zmíněné sekci za skvělou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FRITZ HANSEN pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.
Hodně oblíbený produkt FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá břidlicová, Obývací pokoj / jídelna, máte možnost pořídit nyní tady u nás umístěný v kategorii závěsná světla! Nyní můžete získat kvalitní výrobky z naší kategorie na pár kliknutí! Přední značka FRITZ HANSEN vám poskytuje velmi kvalitní sortiment..

Akční kus FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6722-P lesklá břidlicová, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz pochromovaná, E27, 40W, K: 15.5cm od výrobce s dobrým jménem FRITZ HANSEN můžete najít momentálně na webu extra výhodně. Akční cena již od 6 599 Kč.