FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6631-P lesklá černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz pochromovaná, E27, 60W, K: 13.5cm

Vysoce lesklá lakovaná závěsná lampa Kaiser idell™ - klasika designu Bauhausu Tato závěsná lampa patří do jedinečné série... více informací »
FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6631-P lesklá černá
Značka: FRITZ HANSEN
9 099 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce lesklá lakovaná závěsná lampa Kaiser idell™ - klasika designu Bauhausu Tato závěsná lampa patří do jedinečné série...

Vysoce lesklá lakovaná závěsná lampa Kaiser idell™ – klasika designu Bauhausu Tato závěsná lampa patří do jedinečné série svítidel Kaiser idell™ německého designéra Christiana Della (1893-1974) a byla navržena v roce 1931. Christian Dell, vystudovaný stříbrník, učitel průmyslového designu a mistr řemesla na výmarském Bauhausu v letech 1922-1925, vytvořil ve 30. letech 20. století legendární sérii lamp. Dnes je vyrábí dánská společnost FRITZ HANSEN, která byla založena v roce 1972 truhlářem Fritzem Hansenem poté, co získal obchodní licenci pro Kodaň, a která je od té doby synonymem vynikajícího designu. Společnost FRITZ HANSEN, která je dnes ze 75 % vlastněna společností Skandinavisk Holding, je i nadále zastáncem inovativních designových konceptů, které jsou realizovány s vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Závěsné svítidlo Kaiser idell™ je symbolem ušlechtilého designu Bauhausu a vynikajících materiálů. Každému interiéru dodá zvláštní nádech a lze jej skvěle použít pro celkové osvětlení, ale také například pro osvětlení jídelního stolu. Při zapnutí i vypnutí je naprosto přitažlivý.
Nový kousek FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6631-P lesklá černá, Obývací pokoj / jde nakoupit bez obtíží na webu zařazený v rubrice závěsná světla. Nyní můžete koupit zlevněné zboží z této oblíbené rubriky ve slevě! Známý dodavatel FRITZ HANSEN má ve stále nabídkce top zboží
Ve slevě tento produkt máte možnost sehnat rovnou na našem webu zařazený v rubrice závěsná světla. Připravili jsme ostatní výrobky z naší rubriky za outletovou cenu!

Tento unikátní produkt FRITZ HANSEN Kaiser Idell 6631-P lesklá černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz pochromovaná, E27, 60W, K: 13.5cm od skvělé a známé značky FRITZ HANSEN je k dostání tady a teď opravdu výhodně. Akční ceny již od 9 099 Kč.