FRITZ HANSEN Cross-Plex stolní lampa, výška 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, akryl, E27, 70W, P: 20 cm, L: 20 cm, K: 50cm

Stolní lampa Cross-Plex™: vrchní design Bodil Kjær, výrobce FRITZ HANSEN Tato stolní lampa slouží nejen jako zdroj velmi... více informací »
FRITZ HANSEN Cross-Plex stolní lampa
Značka: FRITZ HANSEN
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Cross-Plex™: vrchní design Bodil Kjær, výrobce FRITZ HANSEN Tato stolní lampa slouží nejen jako zdroj velmi...

Stolní lampa Cross-Plex™: vrchní design Bodil Kjær, výrobce FRITZ HANSEN Tato stolní lampa slouží nejen jako zdroj velmi atmosférického akcentního osvětlení, ale také jako poutač na každém místě. Cross-Plex™ je vybaven čtvercovým stínidlem z opálově bílého akrylu, které je umístěno na vysokém kříži z čirého akrylu. Stolní lampa, kterou již v roce 1961 navrhla dánská designérka, architektka a profesorka Bodil Kjær, neztratila nic ze své minimalistické krásy. Klasická lampa stále udává trend v oblasti osvětlení. Světlo umně vytváří scénu pro podstavec i stínidlo. Výsledkem je atmosférické dodatečné osvětlení, které je v mnoha místnostech vítané. Cesta Bodil Kjær vedla z rodného Jutska na studia v Londýně, New Yorku a Washingtonu D.C. Pracovala s mnoha známými návrháři a proslavila se také svou neutuchající snahou stanovovat nová měřítka. Jejím nejznámějším designem je stolní lampa Cross-Plex™, která představuje minimalismus v té nejlepší podobě. Cross-Plex™ vyrábí společnost FRITZ HANSEN, tradiční dánská firma od roku 1872, která od svého založení představuje moderní design a nejvyšší kvalitu řemeslného zpracování. V roce 1979 převzala společnost Skandinavisk Holding 75 % akcií do té doby čistě rodinného podniku a díky četným inovacím a spolupráci s designéry, jako jsou Verner Panton, Piero Lissoni, Cecilie Manz a Kasper Salto, zajistila společnosti budoucnost. V roce 2000 byla představením konceptu „Republic of Fritz Hansen“ zahájena nová éra. Poselstvím tohoto konceptu je, že „nábytek od ‚Republic of Fritz Hansen‘ by měl být součástí image firem i soukromých domácností, které chtějí vyjádřit svou individualitu a dosáhnout velmi osobního přístupu“. Ve slevě tento kus FRITZ HANSEN Cross-Plex stolní lampa, výška seženete rovněž na stránkách v kategorii stolní lampy. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu! V očích zákazníků populární výrobce FRITZ HANSEN dlouhodobě vyrábí kvalitní sortiment Nové kousky každý den!

Neodolatelný produkt FRITZ HANSEN Cross-Plex stolní lampa, výška 50 cm, Obývací pokoj / jídelna, akryl, E27, 70W, P: 20 cm, L: 20 cm, K: 50cm od dodavatele s dlouholetou historií FRITZ HANSEN snadno můžete získat zrovna extra výhodně! Aktuálně stojí u nás 9 999 Kč.