FRITZ HANSEN Caravaggio P3 matná grey45, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 100W, K: 51.6cm

Závěsné svítidlo Caravaggio™ s matně lakovaným povrchem - Design: Cecilie Manz Závěsné svítidlo Caravaggio™ působí... více informací »
FRITZ HANSEN Caravaggio P3 matná grey45
Značka: FRITZ HANSEN
17 199 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné svítidlo Caravaggio™ s matně lakovaným povrchem - Design: Cecilie Manz Závěsné svítidlo Caravaggio™ působí...

Závěsné svítidlo Caravaggio™ s matně lakovaným povrchem – Design: Cecilie Manz Závěsné svítidlo Caravaggio™ působí nadčasově elegantním dojmem. Hliníkové stínidlo má na vnější straně matný lak, zatímco vnitřní strana stínidla je navržena v bílé barvě pro ideální odraz světla. Caravaggio™ najde své místo jako zdroj světla nad stolem nebo jako ambientní osvětlení v místnosti a poskytuje atraktivní okolní osvětlení. Svěží, moderní design pochází od dánské návrhářky Cecilie Manz, která se s designem setkala již v dětství díky svým rodičům, kteří byli oba umělci. Po studiu na Dánské královské akademii výtvarných umění a semestru na Univerzitě umění a designu v Helsinkách se nyní věnuje realizaci svých návrhů ve vlastním ateliéru. Její díla vycházejí z tradice skandinávského designu, ale obsahují moderní prvky a stejně jako závěsné svítidlo Caravaggio™ je lze sladit s mnoha variantami současného nábytku a použít je různými způsoby v celém obytném prostoru. Toto fascinující závěsné svítidlo je ideální také pro luxusní restaurace a hotely. Závěsné svítidlo Caravaggio™ bylo uvedeno na trh v roce 2005 a rychle se stalo designovou ikonou, která obohacuje domácnosti a kanceláře v Dánsku i v zahraničí. Cecilie Manz navrhuje nejen lampy, ale také keramiku, sedací nábytek a úložný nábytek, které mají jedno společné: všechny tyto praktické předměty denní potřeby se vyznačují jasnou krásou, což z Cecilie Manz činí mistryni moderního minimalismu. Série svítidel Caravaggio™ od Cecilie Manz je vyráběna dánskou společností FRITZ HANSEN, která má své počátky v roce 1872, kdy truhlář Fritz Hansen z Nakskova získal obchodní licenci pro Kodaň. Společnost, která si již v prvních desetiletích dvacátého století získala velmi dobrou pověst a vyráběla výrobky slavných designérů, jako byli Arne Jacobsen, Hans J. Wegner a Kaare Klint, byla 107 let v rodinném vlastnictví, než ji v roce 1979 převzala společnost Skandinavisk Holding a díky vysokým investicím ji připravila na budoucnost. Dnes se společnost FRITZ HANSEN transformovala z čistě výrobní společnosti na moderní prodejní a značkovou společnost s větším zaměřením na koncového spotřebitele.
Hodně žádaný kus najdete prostě tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci závěsná světla! Vyhledejte si akční kousky ve zmíněné rubrice snadno online!

Super produkt FRITZ HANSEN Caravaggio P3 matná grey45, můžete najít rovnou tady na našich stránkách umístěný v rubrice závěsná světla. Nyní získáte nové výrobky z naší kategorie v akci! Přední značka FRITZ HANSEN nabízí vysoce kvalitní zboží ! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete více kousků od značky FRITZ HANSEN. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený produkt FRITZ HANSEN Caravaggio P3 matná můžete koupit aktuálně u nás v kategorii závěsná světla! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této známé rubriky v bezva akci! Významná značka FRITZ HANSEN pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment .
Tento kvalitní a žádaný produkt FRITZ HANSEN Caravaggio P3 matná grey45, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 100W, můžete sehnat nyní na stránkách v populární rubrice závěsná světla. Nyní najdete ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Akční a ve slevě kus FRITZ HANSEN Caravaggio P3 matná grey45, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 100W, K: 51.6cm od populární značky FRITZ HANSEN máte možnost koupit momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 17 199 Kč.