Freelight LED nástěnné světlo Matisse, šířka 45 cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 8W, L: 45 cm

Stmívatelné LED nástěnné svítidlo Matisse s pohyblivým ramenem Moderní a nadčasové nástěnné svítidlo Matisse LED je ideální... více informací »
Freelight LED nástěnné světlo Matisse
Značka: Freelight
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelné LED nástěnné svítidlo Matisse s pohyblivým ramenem Moderní a nadčasové nástěnné svítidlo Matisse LED je ideální...

Stmívatelné LED nástěnné svítidlo Matisse s pohyblivým ramenem Moderní a nadčasové nástěnné svítidlo Matisse LED je ideální pro osvětlení obrazů nebo zrcadel. Jeho vyčnívající rameno, ke kterému je připojena podlouhlá úzká hlava lampy, lze pohybovat nahoru a dolů. To znamená, že jej lze snadno ovlivnit nejen z hlediska výšky, ale také z hlediska vyrovnání světelného paprsku. Světlo je vyzařováno přímo po celé délce a svítí teplým bílým tónem. Do hranatého nástěnného držáku je integrován spínač. To lze použít k zapnutí nebo vypnutí světla. Má také stmívač, který si díky funkci paměti pamatuje poslední zvolené nastavení. Hodně žádaný výrobek naleznete již dnes na webu umístěný v rubrice osvětlení obrazů. Prozkoumejte zcela nové zboží z naší kategorie za zcela nejnižší cenu. Populární výrobce Freelight má na skladě velmi kvalitní výrobky Přesvědčte se sami.

Tento akční kousek Freelight LED nástěnné světlo Matisse, šířka 45 cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 8W, máte možnost sehnat taky tady u nás v populární rubrice osvětlení obrazů. Pořiďte si nové výrobky z naší sekce z pohodlí domova.

Kvalitní kus Freelight LED nástěnné světlo Matisse, šířka 45 máte možnost sehnat bezstarostně tady na webu umístěný v kategorii osvětlení obrazů. Nyní pořídíte ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu.
Oblíbený a kvalitní produkt Freelight LED nástěnné světlo Matisse, šířka 45 cm, černá, Obývací pokoj je k dostání právě zde u nás zařazený v sekci osvětlení obrazů. Připravili jsme další produkty z této známé sekce na pár kliknutí!

Tento neodolatelný produkt Freelight LED nástěnné světlo Matisse, šířka 45 cm, černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 8W, L: 45 cm od top značky Freelight seženete na našich stránkách za skvělou cenu. Nyní pořídíte jen za 3 399 Kč.