Freelight LED nástěnné světlo Matisse, šířka 34 cm, stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 5.4W, L: 34 cm

Stmívatelné LED nástěnné svítidlo Matisse s pohyblivým ramenem Moderní a nadčasové nástěnné svítidlo Matisse LED je ideální... více informací »
Freelight LED nástěnné světlo Matisse
Značka: Freelight
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelné LED nástěnné svítidlo Matisse s pohyblivým ramenem Moderní a nadčasové nástěnné svítidlo Matisse LED je ideální...

Stmívatelné LED nástěnné svítidlo Matisse s pohyblivým ramenem Moderní a nadčasové nástěnné svítidlo Matisse LED je ideální pro osvětlení obrazů nebo zrcadel. Jeho vyčnívající rameno, ke kterému je připojena podlouhlá úzká hlava lampy, lze pohybovat nahoru a dolů. To znamená, že jej lze snadno ovlivnit nejen z hlediska výšky, ale také z hlediska vyrovnání světelného paprsku. Světlo je vyzařováno přímo po celé délce a svítí teplým bílým tónem. Do hranatého nástěnného držáku je integrován spínač. To lze použít k zapnutí nebo vypnutí světla. Má také stmívač, který si díky funkci paměti pamatuje poslední zvolené nastavení.
Hodně povedený výrobek lze nakoupit v pohodě tu na stránkách zařazený v kategorii osvětlení obrazů! Podívejte se na ostatní produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova! U zákazníků oblíbený výrobce Freelight pro své zákazníky nabízí skvělé zboží Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další kousky značky Freelight. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Výjimečný produkt jde sehnat právě teď tu na našem webu v oblíbené kategorii osvětlení obrazů! Nyní můžete získat akční zboží z této známé kategorie jednoduše online! U nás nabízíme více, máme v nabídce více kousků od dodavatele Freelight. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a akční produkt Freelight LED nástěnné světlo Matisse, šířka 34 cm, stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 5.4W, L: 34 cm od známé kvalitní značky Freelight snadno můžete pořídit v naší online nabídce extra se slevou. Zboží pořídíte teď u nás za 3 099 Kč.