FRANDSEN Lyss stolní lampa, matná zelená, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 25W, K: 50cm

Minimalisticky navržená stolní lampa Lyss Stolní lampa Lyss, která je součástí stejnojmenné řady stolních, stojacích a... více informací »
FRANDSEN Lyss stolní lampa
Značka: FRANDSEN
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Minimalisticky navržená stolní lampa Lyss Stolní lampa Lyss, která je součástí stejnojmenné řady stolních, stojacích a...

Minimalisticky navržená stolní lampa Lyss Stolní lampa Lyss, která je součástí stejnojmenné řady stolních, stojacích a nástěnných lamp navržených Toni Riem, zaujme minimalistickým designem, v němž je kladen důraz na funkčnost a který je zcela v souladu s dánským designem. Stabilní rám podstavce nese kuželové stínidlo, které je pomocí kloubu připevněno k rameni lampy a lze je tak nastavovat. Směr světla tak lze vždy přizpůsobit osobním potřebám i prostorovým podmínkám. Stolní lampa Lyss je vhodná jako noční lampička, stolní lampa i jako akcentní světelný zdroj na příručním stolku. Obohacuje příslušný koncept bydlení a osvětlení na každém místě. Je vybaven přepínačem na kabelu. Od roku 2013 je Toni Rie zaměstnán jako vedoucí kreativního oddělení ve společnosti Frandsen, která byla založena v roce 1968 a sídlí ve Skanderborgu (Dánsko). Jméno Frandsen znamená vysoce kvalitní realizaci exkluzivních designových konceptů.
Tento unikátní výrobek FRANDSEN Lyss stolní lampa, matná zelená, Obývací pokoj / jídelna, jde nakoupit v pohodě tu na našem webu v oblíbené rubrice stolní lampy kancelářské! Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, mrkněte také na další kvalitní zboží od dodavatele FRANDSEN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kus FRANDSEN Lyss stolní lampa, matná zelená, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 25W, K: 50cm od kvalitního výrobce FRANDSEN je k sehnání tady teď se slevou. Teď v akci 4 399 Kč.