FRANDSEN Ball závěsné světlo Ø 40 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 25W, K: 33cm

Skutečný designový výraz - závěsná lampa Ball Závěsné svítidlo Ball je se svým průměrem 40 cm největší závěsné... více informací »
FRANDSEN Ball závěsné světlo Ø 40 cm
Značka: FRANDSEN
11 699 Kč
Ověřit dostupnost
Skutečný designový výraz - závěsná lampa Ball Závěsné svítidlo Ball je se svým průměrem 40 cm největší závěsné...

Skutečný designový výraz – závěsná lampa Ball Závěsné svítidlo Ball je se svým průměrem 40 cm největší závěsné svítidlo ze slavné série svítidel Ball od dánského designéra a zakladatele společnosti Bennyho Frandsena. Vše začalo v roce 1968 nástěnným svítidlem Ball, které dodnes tvoří základ nejprodávanější řady svítidel značky Frandsen. V průběhu let přibyly stolní lampy, stojací lampy, závěsná svítidla a další nástěnná svítidla, která jsou symbolem klasického dánského designu, jenž se v průběhu let úspěšně vyvíjel. Ať už v soukromé domácnosti, nebo při větších projektech: Svítidla řady Ball lze použít všude. Jako velké závěsné svítidlo nabízí Ball dokonalé osvětlení například nad velkými jídelními stoly. Kromě toho přesvědčí nejen svým produktivním světlem, ale také designem, který může být použit jako poutač očí v každé místnosti a dodává samotné místnosti harmonický a vyvážený nádech. Vynikající kousek FRANDSEN Ball závěsné světlo Ø 40 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 25W, K: 33cm je k získání rovněž tady u nás v oblíbené rubrice závěsná světla. Mrkněte na ještě další produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze! U zákazníků oblíbená značka FRANDSEN vám představuje prvotřídní zboží Udělejte si radost! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky FRANDSEN. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt FRANDSEN Ball závěsné světlo Ø 40 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 25W, K: 33cm je dostupný nyní tady na webu zařazený v sekci závěsná světla! Pořiďte si ještě ostatní produkty z této kategorie za akční cenu!

Hodně prodávaný kus FRANDSEN Ball závěsné světlo Ø 40 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 25W, K: 33cm od výrobce s mnohaletou tradicí FRANDSEN pořídíte bezpečně online skutečně levně. Stojí teď u nás 11 699 Kč.