FRANDSEN Ball závěsné světlo, Ø 25 cm, matná bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 40W, K: 20cm

Designová závěsná lampa Ball by Benny Frandsen Závěsná lampa Ball neztratila nic ze svého jasného designu a kouzla ani v... více informací »
FRANDSEN Ball závěsné světlo
Značka: FRANDSEN
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Designová závěsná lampa Ball by Benny Frandsen Závěsná lampa Ball neztratila nic ze svého jasného designu a kouzla ani v...

Designová závěsná lampa Ball by Benny Frandsen Závěsná lampa Ball neztratila nic ze svého jasného designu a kouzla ani v nejnovějším vydání originálu z roku 1968. Série lamp s kulatými stínidly, která začala nástěnnou lampou Magnet Ball a závěsnou lampou Ball, je stále na vrcholu žebříčku oblíbenosti. V průběhu let přibyly také stojací a stolní lampy a nástěnná lampa s USB připojením pro nabíjení chytrých telefonů. V nejnovější verzi závěsné lampy Ball je vnitřní strana stínidla bílá, což způsobuje ještě lepší odraz světla. Díky své nadčasové kráse se toto závěsné svítidlo hodí k mnoha stylům interiérů a poskytuje příjemné ambientní nebo prostorové osvětlení. Světlo je vyzařováno převážně přímo dolů, ale malá část proniká také malými kruhově uspořádanými otvory na horní straně stínidla. Tento velmi žádaný produkt FRANDSEN Ball závěsné světlo, Ø získáte rovnou na našem webu v rubrice závěsná světla! Nyní si můžete koupit zcela nové kousky z naší kategorie za báječnou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás totiž najdete další kousky od značky FRANDSEN. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt FRANDSEN Ball závěsné světlo, Ø 25 cm, matná bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 40W, K: 20cm od známého dodavatele FRANDSEN je dostupný aktuálně na našich stránkách za parádní cenu. Nyní za 3 899 Kč.