FRANDSEN Ball závěsné světlo Ø 18 cm, mátová, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 40W, K: 16cm

Závěsná lampa Ball: nová verze klasiky z roku 1968 Série svítidel Ball od Bennyho Frandsena - sestávající z různých... více informací »
FRANDSEN Ball závěsné světlo Ø 18 cm
Značka: FRANDSEN
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Ball: nová verze klasiky z roku 1968 Série svítidel Ball od Bennyho Frandsena - sestávající z různých...

Závěsná lampa Ball: nová verze klasiky z roku 1968 Série svítidel Ball od Bennyho Frandsena – sestávající z různých nástěnných, stolních, podlahových a závěsných svítidel – začala v roce 1968 nástěnným svítidlem Ball Magnet, které si od té doby získalo status klasiky, a závěsným svítidlem Ball. Kouzlo oblých tvarů, osvěžených v barevném provedení a s bílým lakovaným stínidlem uvnitř pro lepší odraz světla, pokračuje i v nejnovější verzi závěsného svítidla Ball. Benny Frandsen, zakladatel výrobní společnosti Frandsen z dánského Skanderborgu, začal po svém inženýrském vzdělání v roce 1968 navrhovat a vyrábět svítidla. Jeho první svítidla měla geometrické tvary, což se Dánům nelíbilo, a tak se přiklonil k oblým tvarům oblíbeným u svých krajanů. Tak vznikly verze nástěnného svítidla Ball a závěsného svítidla Ball, které jsou dnes známé jako designová klasika. – Světlo vyzařuje přímo dolů a nepřímo nahoru skrze kruhové otvory ve stínítku. Diskontní produkt máte možnost sehnat lehce tu umístěný v sekci závěsná světla! Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. Oblíbená značka FRANDSEN dlouhodobě nabízí skvělé zboží Vynikající produkt je k získání právě teď u nás v sekci závěsná světla! Připravili jsme pro vás parádní kusy ve zmiňované rubrice jednoduše online. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od výrobce FRANDSEN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka FRANDSEN poskytuje špičkové produkty. za mimořádně nízkou cenu! Nabídka platí do vyprodání zásob!
Tento levný produkt FRANDSEN Ball závěsné světlo Ø 18 cm, mátová, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 40W, K: 16cm jde sehnat mimo jiné tady u nás zařazený v sekci závěsná světla! Pořiďte si unikátní produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci! U zákazníků oblíbený výrobce FRANDSEN vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní sortiment za neuvěřitelně výhodné ceny! Tento žádaný produkt FRANDSEN Ball závěsné světlo Ø 18 cm, mátová, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 40W, K: 16cm jde pořídit jednoduše tu na našem webu zařazený v kategorii závěsná světla! Nyní pořídíte ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice snadno online. U zákazníků oblíbený výrobce FRANDSEN pro své zákazníky prodává skvělé výrobky za extra cenu. A to je teprve začátek!

Tento žádaný produkt FRANDSEN Ball závěsné světlo Ø 18 cm, mátová, Obývací pokoj / jídelna, kov, E27, 40W, K: 16cm od společnosti s výborným jménem FRANDSEN lze získat právě teď v nabídce extra se slevou. Pouze nyní za 2 599 Kč.