FRANDSEN Ball USB nástěnné světlo matná šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 25W, L: 22 cm, K: 30cm

Oblíbená designová klasika v nové podobě: nástěnná lampa Ball USB Nástěnné svítidlo Ball USB je nejlepším příkladem toho,... více informací »
FRANDSEN Ball USB nástěnné světlo matná šedá
Značka: FRANDSEN
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Oblíbená designová klasika v nové podobě: nástěnná lampa Ball USB Nástěnné svítidlo Ball USB je nejlepším příkladem toho,...

Oblíbená designová klasika v nové podobě: nástěnná lampa Ball USB Nástěnné svítidlo Ball USB je nejlepším příkladem toho, jak může klasika historie osvětlení – nástěnné svítidlo Ball Magnet od Bennyho Frandsena je již více než 50 let staré – jít s dobou a přitom si nezachovat nic ze svého legendárního kouzla. Kombinuje všechny designové prvky nástěnného svítidla Ball a ukazuje krok do moderní doby s novými technickými a designovými detaily. Jak název napovídá, nástěnná lampa Ball USB je vybavena portem USB, který lze použít k pohodlnému nabíjení chytrého telefonu nebo tabletu. Port USB je umístěn na boku nástěnného držáku. Kromě toho je integrována praktická odkládací plocha, na kterou lze smartphone uložit. – Kvalitní výrobek od firmy Frandsen ve Skanderborgu (Dánsko)

Tento unikátní produkt FRANDSEN Ball USB nástěnné světlo matná šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 25W, L: 22 cm, K: 30cm od společnosti FRANDSEN můžete dostat právě teď v nabídce ve slevě. V současnosti pořídíte za cenu 6 199 Kč.