FRANDSEN Ball Magnet nástěnné světlo šedá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 25W, L: 12 cm

Nástěnná lampa Ball Magnet - klasická lampa od Bennyho Frandsena Snem Bennyho Frandsena, dánského elektroinženýra, bylo po... více informací »
FRANDSEN Ball Magnet nástěnné světlo šedá lesklá
Značka: FRANDSEN
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Ball Magnet - klasická lampa od Bennyho Frandsena Snem Bennyho Frandsena, dánského elektroinženýra, bylo po...

Nástěnná lampa Ball Magnet – klasická lampa od Bennyho Frandsena Snem Bennyho Frandsena, dánského elektroinženýra, bylo po ukončení studia navrhovat a vyrábět svítidla. Poté, co první pokusy s velmi geometrickými svítidly nebyly příliš úspěšné, si všiml, že Dánové dávají přednost kulatým tvarům, a vytvořil nástěnné svítidlo Ball Magnet a závěsné svítidlo Ball. Nástěnné svítidlo Ball Magnet se ukázalo být obzvláště úspěšné a brzy se objevilo téměř v každé dánské domácnosti. Nástěnné svítidlo Ball si i po více než 50 letech zachovává klasický design, avšak v moderních barvách a s moderní technologií osvětlení. V průběhu let se řada Ball rozšířila o mnoho modelů a také o stojací a stolní lampy. Vestavěný magnet mezi držákem a stínidlem umožňuje jeho otáčení všemi směry. Dekorativně zaoblené kovové stínidlo vyzařuje světlo nejen přímo dolů, ale také nepřímo nahoru skrze kruh malých výřezů zabudovaných v horní části. Vytváří se atmosférické doplňkové osvětlení – vítané ve všech obytných místnostech a ložnicích.
Akční kus je dostupný prostě tu v populární rubrice nástěnná svítidla! Najděte si podobné produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu! Významný dodavatel FRANDSEN má na skladě skvělý sortiment. A to je teprve začátek!
Tento oblíbený kousek lze sehnat také tu na našich stránkách v populární sekci nástěnná svítidla. Nyní si můžete pořídit zlevněné kusy z této populární rubriky v akci!

Velmi prodávaný kus FRANDSEN Ball Magnet nástěnné světlo šedá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, kov, E14, 25W, L: 12 cm od výrobce se skvělou pověstí FRANDSEN snadno naleznete bezpečně online skutečně levně. Produkt momentálně prodáváme za 2 199 Kč.