FRANDSEN Ball Glass závěsné světlo Ø 25 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 25W, K: 20cm

Opálové bílé sklo - Kulové skleněné závěsné svítidlo pro útulné světlo Klasická řada svítidel Ball, kterou vytvořil... více informací »
FRANDSEN Ball Glass závěsné světlo Ø 25 cm
Značka: FRANDSEN
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Opálové bílé sklo - Kulové skleněné závěsné svítidlo pro útulné světlo Klasická řada svítidel Ball, kterou vytvořil...

Opálové bílé sklo – Kulové skleněné závěsné svítidlo pro útulné světlo Klasická řada svítidel Ball, kterou vytvořil zakladatel výrobce svítidel Frandsen a designér Benny Frandsen, je zde obohacena o nového člena. V provedení s opálově bílým sklem nabízí závěsné svítidlo útulné, příjemné světlo, které je vyzařováno samotným sklem do celého prostoru a přímo dolů. Svítidlo tak lze velmi dobře použít nad stoly nebo například nad kuchyňskými linkami či kuchyňskými ostrůvky. Ať už jsou namontována samostatně nebo vedle sebe, poskytují skla Ball Glass vynikající světlo a jednoduchý, moderní nádech, který lze dobře začlenit do mnoha konceptů vybavení. Oblíbený produkt FRANDSEN Ball Glass závěsné světlo Ø 25 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 25W, K: 20cm jde nakoupit lehce tady a teď na našich stránkách v populární sekci závěsná světla. Prozkoumejte ještě další produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tento žádaný produkt FRANDSEN Ball Glass závěsné světlo dostanete prostě tu na našich stránkách zařazený v sekci závěsná světla. Nyní získáte ještě jiné kousky z této oblíbené sekce ve slevě! Věhlasný dodavatel FRANDSEN pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty za neuvěřitelně výhodné ceny! Nakupujte výhoděn u nás.

Tento unikátní výrobek FRANDSEN Ball Glass závěsné světlo Ø 25 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, E27, 25W, K: 20cm od značky se skvělou pověstí FRANDSEN máte možnost získat momentálně v naši nabídce za příznivou cenu. V současnosti za 5 199 Kč.