Foscarini Twiggy Wood MyLight stojací lampa šedá, Obývací pokoj / jídelna, javorové dřevo bělené, kompozitní materiál ze skleněných vláken, plast, hliník, 28W, K: 223.5cm

Přírodní vzhled dřeva - oblouková LED lampa Twiggy Wood MyLight se stmíváním přes smartphone Hlavní pozornost upoutá stínidlo... více informací »
Foscarini Twiggy Wood MyLight stojací lampa šedá
Značka: Foscarini
51 309 Kč
Ověřit dostupnost
Přírodní vzhled dřeva - oblouková LED lampa Twiggy Wood MyLight se stmíváním přes smartphone Hlavní pozornost upoutá stínidlo...

Přírodní vzhled dřeva – oblouková LED lampa Twiggy Wood MyLight se stmíváním přes smartphone Hlavní pozornost upoutá stínidlo obloukové lampy Twiggy Wood, které je vyrobeno z běleného javorového dřeva. Díky zakřivené eleganci rozptyluje světlo v místnosti a díky ploché základně jej lze dobře umístit pod nábytek. Přírodní vzhled navozuje pocit tepla a útulnosti a velmi dobře se hodí k nábytku ze světlého dřeva. Kromě spínače na přívodním vedení lze ke stmívání použít také chytrý telefon, protože bezplatná aplikace Casambi se k obloukové lampě připojí prostřednictvím Bluetooth. Uživatel tak může ztlumit světlo bez ohledu na to, kde se v místnosti nachází; k tomu je zapotřebí pouze mobilní zařízení, jako je smartphone nebo tablet. Design pochází od designéra Marca Sadlera, který přidává další příklad do série Twiggy s modelem Twiggy Wood. Již řadu let úspěšně spolupracuje s italským výrobcem osvětlení Foscarini. Jeho díla se často vyznačují novými materiály a technologiemi, jako například LED oblouková lampa Twiggy Wood. Speciální funkce/kompatibilita: – ovládání a stmívání pomocí bezplatné aplikace Casambi prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo chytrých hodinek – alternativní možnosti ovládání pomocí spínače Casambi Xpress a spínače Smart Switch (k dispozici samostatně) – není nutný přístup k internetu, protože ovládání funguje prostřednictvím technologie Bluetooth. – prostřednictvím aplikace Casambi lze společně spínat několik svítidel ve skupině nebo scéně, a to i časově (funkce časovače).
Diskontní výrobek jde koupit pohodlně tady na našich stránkách v populární kategorii inteligentní stojací lampy! Nyní najdete unikátní kousky z této oblíbené rubriky za skvělou cenu. Oblíbený dodavatel Foscarini má v nabídce vynikající produkty. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další prověřené produkty od značky Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Kvalitní kus Foscarini Twiggy Wood MyLight stojací lampa šedá, Obývací pokoj / jídelna, javorové dřevo bělené, jde koupit rovněž tu na našem webu v rubrice inteligentní stojací lampy! Nyní koupíte unikátní produkty z této známé sekce za báječnou cenu. Tento velmi žádaný produkt jde získat přímo na webu zařazený v sekci inteligentní stojací lampy! Vyhledejte si ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky jednoduše online!
Tento vynikající produkt jde koupit ještě tady na našem webu v populární sekci inteligentní stojací lampy. Nyní můžete získat další produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další prověřené zboží značky Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento oblíbený produkt Foscarini Twiggy Wood MyLight stojací lampa šedá, Obývací pokoj / jídelna, javorové dřevo bělené, kompozitní materiál ze skleněných vláken, plast, hliník, 28W, K: 223.5cm je k sehnání právě nyní tady na webu v oblíbené sekci inteligentní stojací lampy! Prozkoumejte podobné kusy z této oblíbené rubriky ve výhodné akci. To však není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také více kousků značky Foscarini. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Foscarini Twiggy Wood MyLight stojací lampa šedá, Obývací pokoj / jídelna, javorové dřevo bělené, kompozitní materiál ze skleněných vláken, plast, hliník, 28W, K: 223.5cm od dodavatele s dlouholetou historií Foscarini máte možnost nakoupit zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. V akci za 51 309 Kč.