Foscarini Twiggy MyLight LED stojací lampa purpur, Obývací pokoj / jídelna, kompozitní materiál ze skleněných vláken, plast, hliník, 28W, K: 223.5cm

Chytré ovládané obloukové světlo LED Twiggy MyLight Se stojací lampou Twiggy MyLight LED lze světlo pohodlně ovládat z pohovky... více informací »
Foscarini Twiggy MyLight LED stojací lampa purpur
Značka: Foscarini
51 309 Kč
Ověřit dostupnost
Chytré ovládané obloukové světlo LED Twiggy MyLight Se stojací lampou Twiggy MyLight LED lze světlo pohodlně ovládat z pohovky...

Chytré ovládané obloukové světlo LED Twiggy MyLight Se stojací lampou Twiggy MyLight LED lze světlo pohodlně ovládat z pohovky pomocí mobilního zařízení. To umožňuje ovládání přes Bluetooth s bezplatnou aplikací Casambi. Oblouková lampa navíc nabízí přímé a nepřímé světlo, které přes difuzor svítí dolů a nahoru. Odstín je prakticky neprůhledný. Čtyři protizávaží umožňují variabilní výšku svítidla Twiggy pomocí šroubování závaží do hlavy svítidla. Twiggy MyLight lze použít nejen v domácnosti, ale také v hotelech a čekárnách všeho druhu. Design pochází od Marca Sadlera, který rozšiřuje svou řadu Twiggy o hodnotné komponenty. V případě Twiggy MyLight je to LED modul, který byl speciálně vyvinut společností Foscarini a je vybaven vysokým barevným podáním. Speciální funkce/kompatibilita: – Ovládání a stmívání pomocí bezplatné aplikace Casambi prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo chytrých hodinek. – alternativní možnosti ovládání pomocí spínače Casambi Xpress a spínače Smart Switch (k dispozici samostatně) – není nutný přístup k internetu, protože ovládání funguje prostřednictvím technologie Bluetooth – prostřednictvím aplikace Casambi lze společně spínat několik svítidel ve skupině nebo scéně, a to i časově (funkce časovače). Tento oblíbený produkt jde koupit jednoduše tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci inteligentní stojací lampy! Máme pro vás zcela nové kusy ze zmíněné sekce jednoduše online. Neodolatelný produkt lze koupit právě teď tady a teď na našem webu v populární sekci inteligentní stojací lampy. Nyní si můžete pořídit další produkty z této populární sekce ve výhodné akci! Významný dodavatel Foscarini dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. za extra ceny! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. U nás totiž najdete další vybrané kousky od výrobce Foscarini. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Zlevněný produkt Foscarini Twiggy MyLight LED stojací lampa purpur, Obývací pokoj / jídelna, kompozitní materiál ze můžete koupit již dnes tu v oblíbené sekci inteligentní stojací lampy! Prozkoumejte podobné produkty z této známé kategorie za rozumné peníze. Známá značka Foscarini vás a vaše blízké obohatí o vynikající produkty. za příznivou cenu. Tento levný produkt Foscarini Twiggy MyLight LED stojací lampa purpur, Obývací pokoj / jídelna, kompozitní materiál ze skleněných vláken, plast, hliník, 28W, K: 223.5cm lze sehnat bez problémů u nás v kategorii inteligentní stojací lampy. Vyberte si ještě podobné výrobky z této známé kategorie za výhodnou cenu. To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další zboží od značky Foscarini. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Foscarini vám představuje špičkové výrobky.! A to je teprve začátek!

Akční a ve slevě kus Foscarini Twiggy MyLight LED stojací lampa purpur, Obývací pokoj / jídelna, kompozitní materiál ze skleněných vláken, plast, hliník, 28W, K: 223.5cm od výrobce se zárukou kvality Foscarini lze nakoupit u nás nyní za skvělou cenu. Nyní zakoupíte za 51 309 Kč.