Foscarini Twiggy Elle MyLight stojací lampa šedá, Obývací pokoj / jídelna, kompozitní materiál ze skleněných vláken, plast, hliník, 28W, K: 267cm

Prostorná oblouková stojací lampa LED Twiggy Elle MyLight s ovládáním pomocí chytrého telefonu Obloukové svítidlo zaujme svou... více informací »
Foscarini Twiggy Elle MyLight stojací lampa šedá
Značka: Foscarini
53 151 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorná oblouková stojací lampa LED Twiggy Elle MyLight s ovládáním pomocí chytrého telefonu Obloukové svítidlo zaujme svou...

Prostorná oblouková stojací lampa LED Twiggy Elle MyLight s ovládáním pomocí chytrého telefonu Obloukové svítidlo zaujme svou dalekosáhlou přítomností v místnosti a osvětluje ta místa v obývacím pokoji, která nelze optimálně osvětlit celkovým osvětlením. Čtyři protizávaží, která jsou součástí dodávky, umožňují výškové nastavení stínidla. Kromě standardní výbavy lze Twiggy Elle ovládat také pomocí mobilního zařízení, a tím ztlumit jas. Bezplatná aplikace Casambi je kompatibilní s obloukovou lampou a lze ji kombinovat s dalšími svítidly MyLight a vytvářet z nich scény a ovládat je společně. Italský výrobce designových svítidel Foscarini spolupracuje s mnoha renomovanými designéry, například s Marcem Sadlerem. Rozšiřuje řadu Twiggy o LED svítidla, která mají ještě větší šířku a délku pro osvětlení místnosti, a kombinuje kvalitní materiály s nejmodernějšími technologiemi. Speciální funkce/kompatibilita: – Ovládání a stmívání pomocí bezplatné aplikace Casambi prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo chytrých hodinek. – alternativní možnosti ovládání pomocí spínače Casambi Xpress a spínače Smart Switch (k dispozici samostatně) – není nutný přístup k internetu, protože ovládání funguje prostřednictvím technologie Bluetooth. – prostřednictvím aplikace Casambi lze společně spínat několik svítidel ve skupině nebo scéně, a to i časově (funkce časovače).Diskontní produkt Foscarini Twiggy Elle MyLight stojací lampa šedá, Obývací pokoj / jídelna, kompozitní materiál ze skleněných vláken, plast, hliník, 28W, K: 267cm lze koupit přímo tady na stránkách v sekci inteligentní stojací lampy! Připravili jsme pro vás skvělé zboží ve zmiňované rubrice za parádní cenu! Značka Foscarini vám nabízí skvělé produkty.

Unikátní a žádaný produkt je dostupný rovněž u nás zařazený v rubrice inteligentní stojací lampy! Prozkoumejte kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.
Tento levný produkt dostanete právě nyní na stránkách umístěný v rubrice inteligentní stojací lampy. Nyní můžete získat parádní produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu. Přední dodavatel Foscarini pro své zákazníky prodává kvalitní produkty. Podívejte se sami! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od značky Foscarini. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt je k získání lehce na našich stránkách v sekci inteligentní stojací lampy! Nyní si můžete vybrat další produkty z této populární rubriky za super ceny. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem více produktů od dodavatele Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární značka Foscarini poskytuje kvalitní produkty.. Velmi oblíbený produkt Foscarini Twiggy Elle MyLight stojací lampa šedá, Obývací pokoj / jídelna, kompozitní materiál ze skleněných vláken, plast, hliník, 28W, máte možnost sehnat právě u nás v populární kategorii inteligentní stojací lampy! Získejte vyjímečné zboží ve zmiňované rubrice v bezva akci. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Foscarini Twiggy Elle MyLight stojací lampa šedá, Obývací pokoj / jídelna, kompozitní materiál ze skleněných vláken, plast, hliník, 28W, K: 267cm od dodavatele kvalitních produktů Foscarini pohodlně nakoupíte tady teď právě za rozumné peníze. Nyní pořídíte jen za 53 151 Kč.