Foscarini Tobia LED nástěnné světlo kabel oranžová, Obývací pokoj / jídelna, kov, 12W, K: 40cm

Designové nástěnné svítidlo LED Tobia se zástrčkou a integrovaným stmívačem Nástěnné LED svítidlo Tobia od designéra a... více informací »
Foscarini Tobia LED nástěnné světlo kabel oranžová
Značka: Foscarini
16 229 Kč
Ověřit dostupnost
Designové nástěnné svítidlo LED Tobia se zástrčkou a integrovaným stmívačem Nástěnné LED svítidlo Tobia od designéra a...

Designové nástěnné svítidlo LED Tobia se zástrčkou a integrovaným stmívačem Nástěnné LED svítidlo Tobia od designéra a architekta Ferruccia Lavianiho, který působí jako produktový a módní návrhář, ale také jako interiérový designér a návrhář výstavních prostor, je jednoduché a elegantní. Nástěnné svítidlo, které se skládá z ohnuté trubice, má co nabídnout nejen po stránce designu, ale také po stránce funkční: vyzařuje světlo nahoru a dolů, vždy z konců trubice, a má přívodní vedení se zástrčkou i integrovaný stmívač. Výrobcem svítidel Tobia je renomovaná italská společnost Foscarini, která od roku 1985 představuje designová svítidla, jež splňují nejvyšší nároky na design a funkčnost a jsou velmi dekorativní při rozsvícení i zhasnutí. Oblíbený a akční produkt Foscarini Tobia LED nástěnné světlo kabel oranžová, lze pořídit zrovna tady u nás zařazený v kategorii nástěnná svítidla! Prozkoumejte ještě jiné výrobky ve zmiňované kategorii za báječnou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Foscarini svým zákazníkům dodává prvotřídní výrobky.
Tento kvalitní produkt Foscarini Tobia LED nástěnné světlo kabel oranžová, Obývací pokoj / jídelna, kov, 12W, K: 40cm máte možnost sehnat již dnes u nás v rubrice nástěnná svítidla. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte na více kousků od výrobce Foscarini. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Foscarini má skvělé výrobky.. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Vynikající kousek Foscarini Tobia LED nástěnné světlo kabel oranžová, Obývací pokoj / jídelna, kov, 12W, K: 40cm od top výrobce Foscarini získáte na našich stránkách teď právě výhodně. Akční cena 16 229 Kč.