Foscarini Spokes 2 piccola závěs stmívatelné černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, hliník, 19W, K: 35cm

Designové závěsné svítidlo Spokes 2 piccola se stmívatelnými LED diodami Spokes 2 se skládá z ocelových jednobarevných paprsků,... více informací »
Foscarini Spokes 2 piccola závěs stmívatelné černá
Značka: Foscarini
27 646 Kč
Ověřit dostupnost
Designové závěsné svítidlo Spokes 2 piccola se stmívatelnými LED diodami Spokes 2 se skládá z ocelových jednobarevných paprsků,...

Designové závěsné svítidlo Spokes 2 piccola se stmívatelnými LED diodami Spokes 2 se skládá z ocelových jednobarevných paprsků, které jsou vytvarovány do kulatého stínu. LED diody jsou integrovány do hliníkového prvku ve spodní části konstrukce. Napájecí kabel je ukryt v úzkých kulatých trubkách, takže zvenku není ve stínu vidět. Prémiovou řadu svítidel navrhlo studio García Cumini pro italského výrobce Foscarini. Nový produkt Foscarini Spokes 2 piccola závěs stmívatelné černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, hliník, 19W, K: 35cm můžete nakoupit právě teď tady na našich stránkách v oblíbené rubrice závěsná světla! Vyhledejte si zcela nové výrobky ve zmiňované sekci na pár kliknutí.
Hodně povedený produkt Foscarini Spokes 2 piccola závěs stmívatelné černá, Obývací pokoj / jídelna, pořídíte snadno tu na stránkách umístěný v kategorii závěsná světla. Připravili jsme pro vás zcela nové výrobky z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další vybrané produkty od výrobce Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Foscarini vám nabízí velmi kvalitní zboží Přesvědčte se sami.
Neodolatelný produkt Foscarini Spokes 2 piccola závěs stmívatelné černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, hliník, jde sehnat ještě tady u nás umístěný v rubrice závěsná světla. Vyhledejte si ještě ostatní produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tento neodolatelný kousek Foscarini Spokes 2 piccola závěs stmívatelné černá, lze pořídit také tu na našich stránkách v populární sekci závěsná světla! Nyní si můžete koupit nové zboží z naší rubriky za nejlepší ceny!

Kvalitní a levný výrobek Foscarini Spokes 2 piccola závěs stmívatelné černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, hliník, 19W, K: 35cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Foscarini můžete nakoupit aktuálně téměř zdarma! Cenově vychází na 27 646 Kč.