Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmívač grafit, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, hliník, 19W, K: 35cm

Spokes 2 MyLight - závěsné LED světlo ovladatelné přes aplikaci Stínidlo závěsného svítidla Spokes 2 tvoří kulatý klecový... více informací »
Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmívač grafit
Značka: Foscarini
29 035 Kč
Ověřit dostupnost
Spokes 2 MyLight - závěsné LED světlo ovladatelné přes aplikaci Stínidlo závěsného svítidla Spokes 2 tvoří kulatý klecový...

Spokes 2 MyLight – závěsné LED světlo ovladatelné přes aplikaci Stínidlo závěsného svítidla Spokes 2 tvoří kulatý klecový rám z tenkých jednobarevných ocelových paprsků. Na spodní straně závěsu je hliníkový prvek s modulem LED. Ta je napájena kabely integrovanými v kulatých trubkách. Umístění zdroje světla znamená, že světlo svítí přímo dolů, ale také nepřímo do stínu. Vzniká tak efektivní koncept osvětlení, který je ideální například pro osvětlení stolů a pultů. LED diody lze pohodlně ovládat přes Bluetooth. Pomocí aplikace Casambi lze svítidlo zapínat a vypínat samostatně nebo společně s dalšími svítidly prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu (také s časovačem) a stmívat je. – Ovládání a stmívání pomocí bezplatné aplikace Casambi (včetně skupinové a časové funkce). – Alternativně lze stále zapínat a vypínat pomocí nástěnného vypínače. – Díky technologii Bluetooth není k provozu nutný přístup k internetu.
Tento akční a ve slevě produkt Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmívač grafit, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, hliník, 19W, K: je k dostání již dnes tady u nás v sekci inteligentní lustry. Nyní najdete ještě ostatní produkty z naší kategorie v akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Foscarini dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky Tento oblíbený kousek můžete získat bez obtíží u nás ve známé kategorii inteligentní lustry! Nyní můžete koupit skvělé kousky z této známé kategorie za nejlepší ceny!
Ve slevě kus Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmívač grafit, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, hliník, 19W, K: 35cm můžete nakoupit rovnou tady a teď na našem webu umístěný v sekci inteligentní lustry! Vyberte si ještě jiné kousky z naší rubriky za internetové ceny. To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce více kvalitních produktů od značky Foscarini. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kousek Foscarini Spokes 2 piccola MyLight stmívač grafit, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, hliník, 19W, K: 35cm od známého dodavatele Foscarini snadno seženete v naší aktuální nabídce za super cenu. Aktuálně za super cenu 29 035 Kč.