Foscarini Spokes 1 LED závěsné světlo stmívač bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, hliník, 30W, K: 71cm

Foscarini Spokes 1 - závěsné LED svítidlo ve vzhledu klece Závěsné LED svítidlo Spokes 1 od společnosti Foscarini vypadá jako... více informací »
Foscarini Spokes 1 LED závěsné světlo stmívač bílá
Značka: Foscarini
29 245 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Spokes 1 - závěsné LED svítidlo ve vzhledu klece Závěsné LED svítidlo Spokes 1 od společnosti Foscarini vypadá jako...

Foscarini Spokes 1 – závěsné LED svítidlo ve vzhledu klece Závěsné LED svítidlo Spokes 1 od společnosti Foscarini vypadá jako voliéra pro ptáky, která chce držet světlo v zajetí. Jeho objemné klecové stínidlo z filigránských kulatých ocelových trubek vyvolává asociace s paprsky kola. Ty také posloužily tvůrcům Garcíovi a Cuminimu jako zdroj inspirace pro název výrobku, protože „spokes“ znamená „špice“. Spokes 1 je spíše vzduch a prostor než materiál a hmota – výsledná lehkost je charakteristickým znakem této produktové řady. Z technického hlediska Spokes 1 přesvědčí fascinujícím světelným efektem. Na spodní straně stínidla klece je uprostřed umístěn hliníkový kotouč, který je natřen matným epoxidovým práškem – současně je krytem a chladičem pro stmívatelné LED čipy. Ty vrhají přesné světlo na povrch pod nimi a zároveň osvětlují objemný stín. Svázaný, relativně malý světelný paprsek jasně kontrastuje s objemem stínidla. Kabel, který LED diody napájí, byl důmyslně integrován do jedné z kovových vzpěr, takže zvenčí není vidět. Závěsné svítidlo drží tenký závěs z nerezové oceli, díky němuž se baňaté tělo svítidla jakoby vznáší v místnosti. Vicente García Jiménez a Cinzia Cumini navrhli v roce 2015 sérii lamp Spokes pro benátskou společnost Foscarini. Studio García Cumini ve svých návrzích vždy klade velký důraz na technologické inovace ve spojení s umělecky kreativními formami vyjádření.
Akční produkt je k sehnání jednoduše tady na našich stránkách umístěný v kategorii závěsná světla! Nyní pořídíte nové kusy z naší kategorie z pohodlí domova. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také další produkty značky Foscarini. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Foscarini svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.
Tento velmi žádaný kus Foscarini Spokes 1 LED získáte právě zde tady na našem webu zařazený v rubrice závěsná světla! Získejte zlevněné výrobky z této kategorie za výhodnou cenu! To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Hodně prodávaný kus Foscarini Spokes 1 LED závěsné světlo stmívač bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, hliník, 30W, K: 71cm lze koupit prostě tady a teď na našem webu v sekci závěsná světla. Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za extra cenu.

Akční produkt Foscarini Spokes 1 LED závěsné světlo stmívač bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel lakovaná, hliník, 30W, K: 71cm originál od výrobce Foscarini můžete získat zde výhodně! Právě lze objednat jen za 29 245 Kč.