Foscarini Rituals 1 skleněné závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, foukané sklo, kov lakovaný, E27, 70W, K: 34cm

Foscarini Rituals - Závěsná lampa z foukaného skla Nejen filigránský brus skla závěsné lampy Rituals, ale také její baňatý... více informací »
Foscarini Rituals 1 skleněné závěsné světlo
Značka: Foscarini
12 028 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Rituals - Závěsná lampa z foukaného skla Nejen filigránský brus skla závěsné lampy Rituals, ale také její baňatý...

Foscarini Rituals – Závěsná lampa z foukaného skla Nejen filigránský brus skla závěsné lampy Rituals, ale také její baňatý tvar umožňují asociace s tradičními japonskými papírovými lucernami, které se dodnes používají při japonských slavnostech či procesích nebo slouží jako dekorační předměty před restauracemi či chrámy. Dvojice designérů Ludovica + Roberto Palomba převzala tento orientální charakter a moderním způsobem ho interpretovala při navrhování série lamp Rituals z vysoce kvalitního foukaného skla. Baňaté skleněné tělo závěsného svítidla Rituals od společnosti Foscarini je opatřeno jemným horizontálním broušeným vzorem, který dodává ve skutečnosti chladnému a tvrdému materiálu měkký a jemný vzhled. Světlo, které prosvítá skrz skleněné tělo, je navíc teplé a harmonické, takže svítidla Rituals jsou dokonalým zdrojem světla pro příjemné chvíle. Při výrobě skleněného stínidla se používá speciální foukací technika, při níž se sklo ve formě neotáčí. Pruhový vzor je vytvořen negativním dekorem ve formě, který se otiskne do povrchu skla. Dokončovací práce se provádějí ručně, než se sklo nakonec ponoří do kyseliny, aby se vytvořil sádrový efekt, který dělá rodinu svítidel Rituals jedinečnou.Tento nejprodávanější produkt Foscarini Rituals 1 skleněné závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, foukané sklo, kov lakovaný, E27, 70W, K: 34cm můžete nakoupit aktuálně na stránkách zařazený v kategorii závěsná světla. Nyní si můžete pořídit akční produkty z této populární sekce za nejlepší ceny! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás najdete další zboží značky Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významná značka Foscarini dodává skvělý sortiment Tento exkluzivní produkt Foscarini Rituals 1 skleněné závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, foukané je dostupný snadno na našich stránkách ve známé rubrice závěsná světla. Nyní získáte kvalitní kousky z naší rubriky z pohodlí domova. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další vybrané produkty značky Foscarini. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Foscarini vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky.!
Oblíbený výrobek Foscarini Rituals 1 skleněné závěsné světlo, Obývací máte možnost pořídit rovnou tu na stránkách ve známé rubrice závěsná světla. Mrkněte na ještě další výrobky z této známé sekce za zcela nejnižší cenu!

Často hledaný kus Foscarini Rituals 1 skleněné závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, foukané sklo, kov lakovaný, E27, 70W, K: 34cm od top výrobce Foscarini lze pořídit právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Za bezkonkureční cenu 12 028 Kč.