Foscarini Plass media stolní lampa stmívač, modrá, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát tvarovaný, ocel, E27, 150W, K: 51cm

Stolní lampa Foscarini Plass media s rozptýleným světlem Moderní stolní lampa Plass media upoutá pozornost každého pozorovatele.... více informací »
Foscarini Plass media stolní lampa stmívač
Značka: Foscarini
13 325 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Foscarini Plass media s rozptýleným světlem Moderní stolní lampa Plass media upoutá pozornost každého pozorovatele....

Stolní lampa Foscarini Plass media s rozptýleným světlem Moderní stolní lampa Plass media upoutá pozornost každého pozorovatele. Její speciální stínítko, které vypadá jako broušený skleněný korálek, je však vyrobeno z plastu. Polykarbonát se zpracovává jedinečnou metodou rotačního lisování. Zde se surovina zahřívá ve formě a poté se otáčí, dokud nevznikne duté těleso. Tento speciální výrobní proces způsobuje, že se na povrchu objevují drobné nerovnosti, které jsou při rozsvícení světla ještě viditelnější. Právě tato nepravidelná struktura způsobuje, že plast vypadá jako sklo, což dodává stolní lampě Plass její zvláštní vzhled. Po zapnutí světla vytváří působivou atmosféru s kaleidoskopickým světelným efektem. Působivý design série mediálních lamp Plass pochází od Lucy Nichetta. Designér, který se narodil v Benátkách, vyvinul pro společnost Foscarini různé série svítidel. Nichetto použil tradiční muránské sklo jako vzor pro design médií Plass, které působivě reinterpretuje pomocí moderního materiálu a speciálního procesu. Tento velmi žádaný výrobek Foscarini Plass media stolní lampa najdete bez obtíží tady na našich stránkách zařazený v rubrice stolní lampy. Vyberte si další produkty z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od výrobce Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato vyjímečná značka Foscarini vás obohatí o velmi kvalitní produkty. za překvapivě výhodnou cenu.

Tento neodolatelný výrobek Foscarini Plass media stolní lampa stmívač, modrá, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát tvarovaný, ocel, E27, 150W, K: 51cm od značky s dlouholetou historií Foscarini lze koupit na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně. Produkt koupíte teď u nás za 13 325 Kč.