Foscarini MyLight Gregg media LED závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, sklo foukané, kov, E27, 24W, P: 31 cm, L: 26 cm, K: 26cm

Foscarini MyLight Gregg - skleněné závěsné LED svítidlo ovládané přes aplikaci Casambi Stínidlo z foukaného skla svým tvarem... více informací »
Foscarini MyLight Gregg media LED závěsné světlo
Značka: Foscarini
12 962 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini MyLight Gregg - skleněné závěsné LED svítidlo ovládané přes aplikaci Casambi Stínidlo z foukaného skla svým tvarem...

Foscarini MyLight Gregg – skleněné závěsné LED svítidlo ovládané přes aplikaci Casambi Stínidlo z foukaného skla svým tvarem připomíná oblázek, který po desetiletí leštila voda, nebo nadměrné exotické vejce. Inspirací pro tvarované svítidlo, které je nepřekonatelně jednoduché a elegantní, byla sama příroda. Rodina svítidel Gregg pochází od benátského výrobce osvětlení Foscarini a je vybavena inovativním rozhraním Casambi v edici MyLight. Díky tomu lze závěsnou LED lampu pohodlně ovládat a stmívat pomocí vlastního chytrého telefonu nebo tabletu. Jediné, co potřebujete, je příslušná aplikace Casambi, která se svítidly komunikuje prostřednictvím technologie Bluetooth. To vše se děje bez připojení k internetu, takže nepotřebujete žádná další zařízení. Svítidla řady MyLight od společnosti Foscarini jsou rovněž vybavena funkcí mesh a předávají signál Bluetooth ze svítidla do svítidla. Tímto způsobem lze ovládat několik svítidel, i když jsou rozmístěna v různých podlažích, dohromady pouze jedním prstem. To je výhodné zejména u větších a složitějších staveb, jako jsou hotely nebo muzea. Speciální funkce/kompatibilita: – Ovládání a stmívání pomocí bezplatné aplikace Casambi prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo chytrých hodinek. – alternativní možnosti ovládání pomocí spínače Casambi Xpress a spínače Smart Switch (k dispozici samostatně) – Lze jej stále zapínat a vypínat pomocí nástěnného vypínače – Není nutný přístup k internetu, protože ovládání probíhá prostřednictvím technologie Bluetooth – Prostřednictvím aplikace Casambi lze společně spínat několik svítidel ve skupině nebo scéně, a to i časově (funkce časovače).
Tento velmi oblíbený výrobek Foscarini MyLight Gregg media LED závěsné můžete nakoupit bezstarostně tady na našem webu v rubrice inteligentní lustry. Nyní pořídíte nové produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu! Dodavatel Foscarini představuje skvělé produkty. A to je teprve začátek! Levný produkt Foscarini MyLight Gregg media LED závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, sklo foukané, kov, E27, 24W, P: 31 cm, L: 26 cm, K: 26cm je k sehnání bezstarostně tady na našich stránkách v populární rubrice inteligentní lustry. Nyní si můžete koupit akční zboží ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu.

Kvalitní a žádaný produkt Foscarini MyLight Gregg media LED závěsné světlo, Obývací můžete koupit právě zde na webu v oblíbené kategorii inteligentní lustry. Připravili jsme skvělé zboží ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! Oblíbený dodavatel Foscarini pro své zákazníky dodává skvělé produkty. Vždyť to vidíte sami.

Hodně žádaný produkt máte možnost najít nyní tady a teď na našem webu umístěný v kategorii inteligentní lustry. Nyní najdete kvalitní zboží ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tento oblíbený kus Foscarini MyLight Gregg media LED závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, můžete dostat také na stránkách v sekci inteligentní lustry! Nyní koupíte skvělé produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. Přední značka Foscarini pro své zákazníky prodává skvělé zboží.! Přesvědčte se! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný a žádaný kousek Foscarini MyLight Gregg media LED závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, sklo foukané, kov, E27, 24W, P: 31 cm, L: 26 cm, K: 26cm značky Foscarini jednoduše seženete zde teď právě za akční cenu. Cenově vychází na 12 962 Kč.