Foscarini MyLight Bahia mini LED nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát litý vstřikem, 21W, L: 53 cm, K: 55cm

Foscarini MyLight Bahia mini - LED nástěnné svítidlo ovládané přes aplikaci Název připomíná slunečné počasí a bílé... více informací »
Foscarini MyLight Bahia mini LED nástěnné světlo
Značka: Foscarini
18 018 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini MyLight Bahia mini - LED nástěnné svítidlo ovládané přes aplikaci Název připomíná slunečné počasí a bílé...

Foscarini MyLight Bahia mini – LED nástěnné svítidlo ovládané přes aplikaci Název připomíná slunečné počasí a bílé pláže, tvar leteckého pohledu na souostroví – Bahia mini je moderní nástěnné a stropní svítidlo od společnosti Foscarini s možností inteligentního ovládání. Design svítidla Bahia mini je kompaktní a poměrně jednoduchý. Dvě oválné polykarbonátové části svítidla jsou lakovány matnou bílou barvou a společně tvoří zvláštní tvar. Světlo LED modulu uvnitř svítí na zadní desku, která odráží světlo a vytváří krásné nepřímé osvětlení. Integrované rozhraní Casambi také zajišťuje, že světlo lze ovládat a stmívat pomocí vhodné aplikace. Nástěnné LED svítidlo Bahia mini z řady Foscarini MyLight lze použít mnoha způsoby, ať už v soukromém obývacím prostoru, v hotelech nebo v gastronomii. Díky možnosti vytvořit síť mesh lze svítidlo spínat společně s dalšími svítidly MyLight. Speciální funkce/kompatibilita: – Ovládání a stmívání pomocí bezplatné aplikace Casambi prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo chytrých hodinek. – alternativní možnosti ovládání pomocí spínače Casambi Xpress a spínače Smart Switch (k dispozici samostatně) – Lze jej stále zapínat a vypínat pomocí nástěnného vypínače – Není nutný přístup k internetu, protože ovládání probíhá prostřednictvím technologie Bluetooth – Prostřednictvím aplikace Casambi lze společně spínat několik svítidel ve skupině nebo scéně, a to i časově (funkce časovače).
Super produkt seženete pohodlně tady u nás v rubrice inteligentní nástěnná svítidla! Podívejte se na akční produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci! Tato vyjímečná značka Foscarini má velmi kvalitní produkty Kvalitní a žádaný kousek Foscarini MyLight Bahia mini LED nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát litý vstřikem, 21W, lze zakoupit ještě tady na stránkách ve známé sekci inteligentní nástěnná svítidla. Podívejte se na akční produkty z této populární rubriky za rozumné peníze!
Designový produkt je dostupný bezprostředně tu umístěný v kategorii inteligentní nástěnná svítidla. Připravili jsme pro vás jiné zboží z této kategorie za internetové ceny. To není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás najdete další prověřené zboží od dodavatele Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Foscarini MyLight Bahia mini LED nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát litý vstřikem, 21W, L: 53 cm, K: 55cm pocházející od značky Foscarini jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Právě nyní za 18 018 Kč.