Foscarini MyLight Aplomb large závěsné světlo šedá, Kuchyň, beton, hliník, 11.7W, K: 20cm

Foscarini Aplomb, kolekce MyLight - závěsné LED svítidlo z betonu ovládané přes Bluetooth Speciální stínidlo lampy Aplomb je... více informací »
Foscarini MyLight Aplomb large závěsné světlo šedá
Značka: Foscarini
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Aplomb, kolekce MyLight - závěsné LED svítidlo z betonu ovládané přes Bluetooth Speciální stínidlo lampy Aplomb je...

Foscarini Aplomb, kolekce MyLight – závěsné LED svítidlo z betonu ovládané přes Bluetooth Speciální stínidlo lampy Aplomb je výsledkem zručnosti italských odborníků na cement. Speciální směs se nalije do tvaru ručně, dokud je ještě tekutá. Lampa benátského výrobce Foscarini kombinuje tradiční řemeslné zpracování s moderní technologií. Uvnitř stínidla se kromě modulu LED, který svítí přímo dolů, nachází také rozhraní Casambi, které umožňuje ovládání a stmívání závěsného svítidla prostřednictvím technologie Bluetooth. Pomocí příslušné aplikace Casambi lze závěsnou lampu Aplomb pohodlně přepínat a plynule nastavovat její jas. Foscarini MyLight umožňuje současné ovládání několika svítidel i ve větších a složitých prostředích, jako jsou obchody nebo hotely, a to i v případě, že jsou rozmístěna v různých patrech. To je možné díky tomu, že svítidla MyLight od společnosti Foscarini jsou vybavena funkcí mesh a předávají tak signál ze svítidla do svítidla. Speciální funkce/kompatibilita: – Ovládání a stmívání pomocí bezplatné aplikace Casambi prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu nebo chytrých hodinek. – alternativní možnosti ovládání pomocí spínače Casambi Xpress a spínače Smart Switch (k dispozici samostatně) – Lze jej stále zapínat a vypínat pomocí nástěnného vypínače – Není nutný přístup k internetu, protože ovládání probíhá prostřednictvím technologie Bluetooth – Prostřednictvím aplikace Casambi lze společně spínat několik svítidel ve skupině nebo scéně, a to i časově (funkce časovače).
Designový produkt Foscarini MyLight Aplomb large najdete bez obtíží na našem webu v oblíbené kategorii inteligentní lustry! Vyberte si vyjímečné zboží z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu. Tento výrobce Foscarini dlouhodobě vyrábí vynikající produkty. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další zboží od výrobce Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Unikátní a žádaný produkt máte možnost nakoupit aktuálně tady na webu v populární rubrice inteligentní lustry. Získejte ještě jiné výrobky z této populární rubriky v akci. Unikátní a oblíbený kus Foscarini MyLight Aplomb large závěsné najdete lehce na našich stránkách v populární kategorii inteligentní lustry. Prozkoumejte ostatní kousky z naší kategorie jednoduše online. V očích zákazníků populární značka Foscarini dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment Přesvědčte se sami! Unikátní a žádaný produkt Foscarini MyLight Aplomb large závěsné světlo šedá, Kuchyň, beton, hliník, 11.7W, K: 20cm máte možnost koupit přímo na stránkách ve známé kategorii inteligentní lustry! Nyní koupíte ještě další kousky z této známé sekce za outletovou cenu. Oblíbený výrobce Foscarini vám může nabídnout kvalitní produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další kvalitní zboží značky Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento designový produkt můžete dostat rovnou tu v sekci inteligentní lustry. Vyhledejte si ještě podobné produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu! To ale však není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás další skvělé kousky od značky Foscarini. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Foscarini vás a vaše blízké obohatí o vynikající produkty.. Akční kus lze sehnat právě nyní tady na našich stránkách v oblíbené sekci inteligentní lustry. Připravili jsme ještě další výrobky z naší kategorie za extra cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Foscarini svým zákazníkům dodává top zboží.! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také více produktů od výrobce Foscarini. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Foscarini MyLight Aplomb large závěsné světlo šedá, Kuchyň, beton, hliník, 11.7W, K: 20cm od skvělé a známé značky Foscarini naleznete tady a teď za parádní cenu. Právě teď za cenu 20 999 Kč.