Foscarini Magneto LED stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, ABS, 5W, K: 38cm

Foscarini Magneto - futuristická stolní LED lampa s magneticky nastavitelnou hlavou Stolní lampa Magneto LED od společnosti Foscarini... více informací »
Foscarini Magneto LED stolní lampa
Značka: Foscarini
9 781,90 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Magneto - futuristická stolní LED lampa s magneticky nastavitelnou hlavou Stolní lampa Magneto LED od společnosti Foscarini...

Foscarini Magneto – futuristická stolní LED lampa s magneticky nastavitelnou hlavou Stolní lampa Magneto LED od společnosti Foscarini je silnou atrakcí v pravém slova smyslu. Opticky je naprosto štíhlý a čistý a z technického hlediska nabízí nejvyšší možnou flexibilitu. Srdcem a zároveň technickou vychytávkou této stolní lampy je kulový supermagnet ze vzácných zemin, který spojuje podstavec s hlavicí. Vzácné zeminy, nazývané také kovy vzácných zemin, zahrnují 17 chemických prvků 3. podskupiny periodické tabulky a lanthanoidy. Magnetická koule slouží jako kloub, který umožňuje kdykoli přesunout hlavu svítidla vyrobenou z plnobarevného ABS do nové polohy a výšky. Jedna strana základní tyče, která je vyrobena z oceli potažené epoxidovou pryskyřicí, je opatřena vybráním, do kterého se magnetická kulička dokonale integruje. Díky tomu lze hlavu svítidla, v níž je umístěn světelný zdroj LED, natáčet nahoru, dolů, doleva a doprava, a směr bodového světelného kužele tak vždy přizpůsobit dané situaci. Magneto tak poskytuje nejen přímé osvětlení plochy stolu pro čtení nebo práci, ale také nepřímé, částečné osvětlení místnosti, když je hlava svítidla otočena směrem ke stropu. Svou funkcí se tak stolní svítidlo téměř podobá svítilně, jejíž světelný kužel lze navíc velmi specificky nasměrovat. Magneto se zapíná a vypíná spínačem umístěným na černém kabelu. Kabel je částečně viditelný uvnitř hřídele a kromě magnetu je jediným prvkem, který spojuje hřídel a hlavu. Italský průmyslový designér a umělecký ředitel Giulio Iacchetti navrhl Magneto v roce 2011 pro renomovanou značku Foscarini. Iacchetti se mimo jiné proslavil hledáním a definováním nových typů objektů. Tento oblíbený výrobek Foscarini Magneto LED stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, ABS, 5W, K: 38cm je dostupný rovněž na stránkách umístěný v kategorii stolní lampy! Nyní můžete získat jiné produkty z této oblíbené sekce za akční cenu. Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další kousky od značky Foscarini. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Diskontní produkt Foscarini Magneto LED stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, ABS, můžete pořídit právě zde tu na našich stránkách v kategorii stolní lampy. Nyní můžete najít podobné kousky z této sekce za zcela nejnižší cenu. Tato značka Foscarini pro své zákazníky dodává špičkové výrobky Nové kousky každý den.
Hodně prodávaný výrobek Foscarini Magneto LED stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, máte možnost nakoupit v pohodě tu na našem webu v oblíbené sekci stolní lampy! Vyberte si parádní výrobky z této populární sekce za parádní cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další produkty od značky Foscarini. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt lze pořídit jednoduše tady na stránkách ve známé rubrice stolní lampy! Nyní si můžete koupit oblíbené produkty ze zmíněné rubriky ve slevě. Věhlasný dodavatel Foscarini dlouhodobě poskytuje vynikající zboží za dobrou cenu. Udělejte si radost.

Tento výjimečný výrobek Foscarini Magneto LED stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, ABS, 5W, K: 38cm od značky s dlouholetou tradicí Foscarini lze získat u nás teď za outletovou cenu. Právě nyní za 9 781,90 Kč.