Foscarini Magneto LED stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, ABS, 5W, K: 38cm

Foscarini Magneto - futuristická stolní LED lampa s magneticky nastavitelnou hlavou Stolní lampa Magneto LED od společnosti Foscarini... více informací »
Foscarini Magneto LED stolní lampa
Značka: Foscarini
9 781,90 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Magneto - futuristická stolní LED lampa s magneticky nastavitelnou hlavou Stolní lampa Magneto LED od společnosti Foscarini...

Foscarini Magneto – futuristická stolní LED lampa s magneticky nastavitelnou hlavou Stolní lampa Magneto LED od společnosti Foscarini je silnou atrakcí v pravém slova smyslu. Opticky je naprosto štíhlý a čistý a z technického hlediska nabízí nejvyšší možnou flexibilitu. Srdcem a zároveň technickou vychytávkou této stolní lampy je kulový supermagnet ze vzácných zemin, který spojuje podstavec s hlavicí. Vzácné zeminy, nazývané také kovy vzácných zemin, zahrnují 17 chemických prvků 3. podskupiny periodické tabulky a lanthanoidy. Magnetická koule slouží jako kloub, který umožňuje kdykoli přesunout hlavu svítidla vyrobenou z plnobarevného ABS do nové polohy a výšky. Jedna strana základní tyče, která je vyrobena z oceli potažené epoxidovou pryskyřicí, je opatřena vybráním, do kterého se magnetická kulička dokonale integruje. Díky tomu lze hlavu svítidla, v níž je umístěn světelný zdroj LED, natáčet nahoru, dolů, doleva a doprava, a směr bodového světelného kužele tak vždy přizpůsobit dané situaci. Magneto tak poskytuje nejen přímé osvětlení plochy stolu pro čtení nebo práci, ale také nepřímé, částečné osvětlení místnosti, když je hlava svítidla otočena směrem ke stropu. Svou funkcí se tak stolní svítidlo téměř podobá svítilně, jejíž světelný kužel lze navíc velmi specificky nasměrovat. Magneto se zapíná a vypíná spínačem umístěným na černém kabelu. Kabel je částečně viditelný uvnitř hřídele a kromě magnetu je jediným prvkem, který spojuje hřídel a hlavu. Italský průmyslový designér a umělecký ředitel Giulio Iacchetti navrhl Magneto v roce 2011 pro renomovanou značku Foscarini. Iacchetti se mimo jiné proslavil hledáním a definováním nových typů objektů.
Tento výjimečný produkt Foscarini Magneto LED stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, ABS, 5W, K: 38cm lze koupit právě nyní tady na webu v populární rubrice stolní lampy! Nyní můžete najít ještě další produkty ze zmíněné sekce jednoduše online. To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky Foscarini. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Foscarini Magneto LED stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, ABS, 5W, K: 38cm od spolehlivé značky Foscarini snadno získáte právě teď u nás za nejnižší cenu! Právě teď jen za 9 781,90 Kč.