Foscarini Magneto LED stojací lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, ABS, 5W, K: 120cm

Foscarini Magneto - LED stojací lampa s integrovanými supermagnety Srdcem a zároveň názvem LED stojací lampy Magneto od společnosti... více informací »
Foscarini Magneto LED stojací lampa
Značka: Foscarini
12 157,90 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Magneto - LED stojací lampa s integrovanými supermagnety Srdcem a zároveň názvem LED stojací lampy Magneto od společnosti...

Foscarini Magneto – LED stojací lampa s integrovanými supermagnety Srdcem a zároveň názvem LED stojací lampy Magneto od společnosti Foscarini je supermagnet ze vzácných zemin. Tento futuristický model navrhl v roce 2011 italský produktový designér Giulio Iacchetti, který se zabývá především průmyslovým designem. Zatímco podstavec a dřík stojací lampy Magneto jsou jednoduché a nenápadné, hlava lampy v sobě ukrývá mimořádnou supersílu. Hlava reflektoru se tvarem a světelným výkonem podobá svítilně a také její flexibilita je velmi podobná mobilní ruční svítilně. Zdá se, že reflektor je k základně lampy připojen pouze kabelem vedoucím nahoru v šachtě. Při bližším pohledu však zjistíte, že mezi světlometem a hřídelí se nachází malá, nenápadná kulička. Tato koule však vůbec není tak nenápadná, protože je vyrobena z prvků vzácných zemin a má doslova superschopnosti. Jedná se o silný magnet, který funguje jako spojka mezi reflektorem a základnou svítidla a umožňuje flexibilní, téměř neomezené nastavení bodového světelného paprsku. Deset vybrání v rámu svítidla nabízí také možnost připojení reflektoru k základně v různých výškách. Magneto je po vizuální stránce naprosto futuristickou pastvou pro oči, ale je přesvědčivý i z hlediska světelného efektu. Směrem ke stropu vytváří harmonické okolní osvětlení, směrem ke stolu nebo ke čtení poskytuje LED stojací lampa ideální světlo pro čtení. Magneto nadchne přátele odlišných řešení osvětlení.
Levný výrobek můžete získat zrovna tady na našem webu v oblíbené sekci stojací lampy! Získejte vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za super ceny. Tato značka Foscarini prodává špičkové zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To však není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na další kvalitní zboží od značky Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční a ve slevě výrobek Foscarini Magneto LED stojací lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, ABS, 5W, K: 120cm lze zakoupit v pohodě tu na našem webu umístěný v rubrice stojací lampy. Podívejte se na parádní produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů značky Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce Foscarini má na skladě vynikající zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.
Ve slevě tento produkt Foscarini Magneto LED stojací lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, ABS, 5W, K: 120cm máte možnost koupit také tady na našem webu zařazený v rubrice stojací lampy. Prozkoumejte ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu. To ale není vše, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Foscarini. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Hodně prodávaný produkt Foscarini Magneto LED stojací lampa, bílá, Obývací lze získat právě teď na našich stránkách v sekci stojací lampy. Nyní si můžete vybrat unikátní produkty z této sekce za nejlepší ceny. Tato značka Foscarini může nabídnout vynikající výrobky. za super ceny!
Tento kvalitní a žádaný kus Foscarini Magneto LED stojací lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, ABS, dostanete bezstarostně na našich stránkách umístěný v sekci stojací lampy! Pořiďte si ještě podobné kousky z této oblíbené sekce v bezva akci.
Často hledaný produkt Foscarini Magneto LED stojací je k dispozici právě zde tu v rubrice stojací lampy. Nyní si můžete koupit oblíbené kusy ve zmiňované sekci snadno online! U zákazníků oblíbená značka Foscarini nabízí špičkové výrobky.! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Hodně žádaný produkt Foscarini Magneto LED stojací lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, ABS, 5W, K: 120cm od výrobce Foscarini jednoduše můžete pořídit tady nyní za rozumné peníze. Právě teď za cenu 12 157,90 Kč.