Foscarini Lumiere G9 stropní světlo, Ø 34 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, sklo foukané, kov, G9, 8W, K: 14cm

Foscarini Lumiere G9 - Stropní svítidlo z foukaného skla Jednoduché a nenápadné, ale přesto svým způsobem výjimečné - stropní... více informací »
Foscarini Lumiere G9 stropní světlo
Značka: Foscarini
12 651 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Lumiere G9 - Stropní svítidlo z foukaného skla Jednoduché a nenápadné, ale přesto svým způsobem výjimečné - stropní...

Foscarini Lumiere G9 – Stropní svítidlo z foukaného skla Jednoduché a nenápadné, ale přesto svým způsobem výjimečné – stropní svítidlo Lumiere G9 od společnosti Foscarini upoutá pozornost svou dynamickou elegancí. Pro lampu z foukaného opálového skla je charakteristické zkosené stínidlo. Kotouč z kovu lakovaného epoxidovým práškem, který je umístěn uprostřed dutiny, slouží jako optický kotevní bod a zároveň jako držák samotné lampy. Zkušení skláři vyrábějí lesklé skleněné stínítko svítilny Lumiere G9 s velkou řemeslnou zručností. Pozornost věnovaná detailům a preciznost, s jakou je výroba provedena, nepochybně prospívá optice a světelnému efektu tohoto svítidla. Stínítko z opálového skla svítidla Lumiere odstraňuje odlesky světla a šíří rozptýlené, ale stále jasné světlo v místnosti. Pokud chcete regulovat jas, doporučujeme použít externí stmívač. Zejména ve složení s několika svítidly z dané produktové řady, nejlépe v různých velikostech, vznikají na stropě designové, dynamické světelné sestavy. Rodolfo Dordoni se narodil v roce 1954 v Miláně a jako designér se specializuje na nábytek a bytové doplňky. Kolekce Lumiere z jeho pera je jedním z nejoblíbenějších modelů italské designové značky Foscarini.
Velmi žádaný produkt Foscarini Lumiere G9 stropní světlo, Ø 34 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, sklo foukané, kov, G9, 8W, K: 14cm jde koupit právě zde tu na našem webu umístěný v rubrice stropní svítidla. Nyní můžete koupit ještě jiné kousky z této známé rubriky za extra cenu! Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Foscarini vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní zboží. Však to vidíte sami!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Foscarini Lumiere G9 stropní světlo, Ø 34 cm, bílá, Obývací pokoj / jídelna, sklo foukané, kov, G9, 8W, K: 14cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Foscarini snadno získáte tady a teď ve výprodejové akci! Akční ceny od 12 651 Kč.