Foscarini Lake LED nástěnné světlo, červená, Obývací pokoj / jídelna, ABS, hliník, 12.7W

Ploché nástěnné svítidlo LED Lake s 3D efektem Tvar nástěnného svítidla Lake se zpočátku nezdá být příliš hmatatelný a... více informací »
Foscarini Lake LED nástěnné světlo
Značka: Foscarini
14 829 Kč
Ověřit dostupnost
Ploché nástěnné svítidlo LED Lake s 3D efektem Tvar nástěnného svítidla Lake se zpočátku nezdá být příliš hmatatelný a...

Ploché nástěnné svítidlo LED Lake s 3D efektem Tvar nástěnného svítidla Lake se zpočátku nezdá být příliš hmatatelný a člověk by se s ním rád seznámil hapticky, aby zjistil, jaké je. Optický trik způsobuje, že se lampa po zapnutí jeví jako objemná. Ve skutečnosti se model skládá z kvalitního plastového difuzoru ABS a je poměrně plochý. Na jedné straně je přesah plastu a zdá se, že světlo vychází právě odtud a osvětluje celý tvar svítidla. Tento efekt vytvářejí reflexní stínidla uvnitř nástěnné lampy. Možnost individuálního nasměrování svítidla při montáži poskytuje větší svobodu při navrhování. Pokud je toto svítidlo umístěno na stěně v kombinaci s několika svítidly, která svítí různými směry, vznikne zajímavý obraz, který téměř připomíná umělecké dílo. Tým designérů Paolo Lucidi a Luca Pevere vytvořil toto svítidlo v roce 2015. Tvar Lake lze interpretovat různými způsoby: Nástěnné svítidlo LED lze například popsat jako letecký pohled na jezero nebo inkoustovou skvrnu rozprostírající se ve vodě. Světlo se šíří od vnějšího okraje směrem dovnitř a povrch svítidla působí díky plynulému přechodu téměř „tekutě“. Nástěnné svítidlo inspiruje svou duhovou, elegantní přítomností i ve vypnutém stavu a dodává velkým stěnám barvu, světlo a pohyb.
Hodně povedený produkt Foscarini Lake LED nástěnné světlo, červená, Obývací pokoj máte možnost nakoupit aktuálně tady a teď na našich stránkách v rubrice nástěnná svítidla! Nyní můžete získat oblíbené kusy ve zmíněné rubrice za super peníze! Oblíbená značka Foscarini má k dispozici velmi kvalitní zboží Udělejte radost sami sobě! Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další kvalitní kousky od výrobce Foscarini. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento oblíbený produkt najdete bez problémů tady na webu zařazený v rubrice nástěnná svítidla! Nyní najdete akční kousky z naší rubriky za báječnou cenu! V očích zákazníků populární značka Foscarini pro své zákazníky dodává vynikající zboží. za parádní cenu. Udělejte si radost.

Exkluzivní produkt Foscarini Lake LED nástěnné světlo, červená, Obývací pokoj lze získat již dnes na webu v populární rubrice nástěnná svítidla. Prozkoumejte ještě další kusy ve zmíněné kategorii za super cenu.

Nový kousek Foscarini Lake LED nástěnné světlo, červená, Obývací pokoj / jídelna, ABS, hliník, 12.7W od spolehlivého výrobce Foscarini je k získání právě teď v naší nabídce za super peníze. V akci za 14 829 Kč.