Foscarini Gregg piccola osvětlení zrcadla bílá, Koupelna, sklo, polykarbonát, G9, 8W, L: 11 cm, K: 13cm

Designové svítidlo Gregg piccola pro osvětlení zrcadla v koupelně V koupelnách je zrcadlo obvykle nezbytnou součástí vybavení.... více informací »
Foscarini Gregg piccola osvětlení zrcadla bílá
Značka: Foscarini
3 672 Kč
Ověřit dostupnost
Designové svítidlo Gregg piccola pro osvětlení zrcadla v koupelně V koupelnách je zrcadlo obvykle nezbytnou součástí vybavení....

Designové svítidlo Gregg piccola pro osvětlení zrcadla v koupelně V koupelnách je zrcadlo obvykle nezbytnou součástí vybavení. Nemělo by se zapomínat na vhodné osvětlení. S originálním zrcadlovým svítidlem Gregg piccola lze tento problém vyřešit. Svítidlo Gregg se skládá z bílého saténového difuzoru z foukaného skla, který jemně a rovnoměrně vyzařuje světlo. Vizuálně odstín připomíná oblázek, který voda vyleštila do hladka. Zdroj světla může být instalován buď na boku, nebo otvorem v zrcadle. Za design vděčíme Ludovice + Robertu Palombovým. Oceněná dvojice navrhuje od roku 1994 výrobky pro mezinárodně uznávané značky ve svém vlastním studiu v Miláně. Vysoce kvalitní kus můžete dostat bez problémů tady na našem webu v sekci nástěnná svítidla! Vyberte si ještě další produkty z této sekce za výhodné peníze. Tento zlevněný produkt Foscarini Gregg piccola osvětlení zrcadla bílá, Koupelna, sklo, polykarbonát, máte možnost získat mimo jiné tu na našem webu zařazený v sekci nástěnná svítidla. Vyhledejte si ještě další produkty z naší rubriky za příznivou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další kvalitní zboží od výrobce Foscarini. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Foscarini Gregg piccola osvětlení zrcadla bílá, Koupelna, sklo, polykarbonát, máte možnost nakoupit právě zde tu v rubrice nástěnná svítidla. Vyberte si další produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu. Populární dodavatel Foscarini svým zákazníkům nabízí prvotřídní zboží se zárukou dlouhé životnosti! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od značky Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento velmi žádaný kousek jde sehnat jednoduše tu na našich stránkách zařazený v kategorii nástěnná svítidla! Najděte si oblíbené výrobky z této populární sekce za nejlepší ceny.

Hodně povedený produkt lze pořídit taky u nás v oblíbené sekci nástěnná svítidla! Nyní si můžete koupit ještě podobné zboží ve zmíněné sekci za výborné peníze. Dodavatel Foscarini představuje top výrobky..

Nový produkt Foscarini Gregg piccola osvětlení zrcadla bílá, Koupelna, sklo, polykarbonát, G9, 8W, L: 11 cm, K: 13cm od přední společnosti Foscarini jednoduše seženete u nás právě skutečně výhodně! Cena od 3 672 Kč.