Foscarini Gregg outdoor grande venkovní světlo, polyetylen, kov, E27, 25W, P: 47 cm, L: 40 cm, K: 40cm

Foscarini Gregg outdoor - Dekorativní lampa pro venkovní použití Na rozdíl od klasických dekorativních svítidel pro venkovní... více informací »
Foscarini Gregg outdoor grande venkovní světlo
Značka: Foscarini
7 879 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Gregg outdoor - Dekorativní lampa pro venkovní použití Na rozdíl od klasických dekorativních svítidel pro venkovní...

Foscarini Gregg outdoor – Dekorativní lampa pro venkovní použití Na rozdíl od klasických dekorativních svítidel pro venkovní použití, která mají obvykle přesně kulovitý tvar, přesvědčí dekorativní svítidlo Gregg od společnosti Foscarini svým organickým tvarem. V závislosti na úhlu pohledu vypadá svítidlo jinak, a dokonale se tak přizpůsobuje svému přirozenému okolí. Trochu připomíná hladce vyleštěný oblázek, a proto může působit jako světlý poutač pozornosti, zejména v blízkosti potoků nebo rybníků. Ale také ve vstupních prostorách, v blízkosti chodníků nebo dokonce uprostřed trávníku se Gregg uplatní. Verze rodiny Gregg určená pro venkovní použití je vyrobena z polyethylenu, který je tvarován rotačním procesem. Podstavec je vyroben z lakovaného kovu a lze jej připevnit k zemi pomocí šroubů. V závislosti na způsobu montáže a umístění má Gregg outdoor krytí IP65 nebo IP44. Pokud je svítidlo připojeno kabelem se zástrčkou, ujistěte se, že je zásuvka umístěna v chráněném prostoru, protože zástrčka je vybavena krytím IP44. Samotné svítidlo má krytí IP65, které je pak zachováno i při trvalém připojení k napájení. Dvojice designérů Ludovica + Roberto Palomba založila v roce 1994 v Miláně vlastní designérské studio a od té doby se řídí filozofií navrhování předmětů, které navazují přímý dialog se svými majiteli. Sortiment výrobků navržených pro Foscarini je široký. Patří sem i řada svítidel Gregg. Energetická třída: A++Tento oblíbený produkt naleznete v pohodě na našich stránkách zařazený v rubrice venkovní dekorativní svítidla. Připravili jsme akční zboží z naší rubriky ve výprodejové akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky značky Foscarini. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Velmi prodávaný výrobek Foscarini Gregg outdoor grande venkovní světlo, polyetylen, kov, E27, 25W, P: 47 cm, L: 40 cm, K: lze sehnat rovněž tu na našem webu v oblíbené rubrice venkovní dekorativní svítidla. Prozkoumejte skvělé kousky z této známé sekce za skvělou cenu. Unikátní a žádaný produkt Foscarini Gregg outdoor grande venkovní světlo, polyetylen, kov, E27, 25W, P: 47 cm, L: 40 cm, K: máte možnost pořídit snadno na stránkách ve známé rubrice venkovní dekorativní svítidla. Prozkoumejte ještě podobné produkty ve zmíněné sekci ve výprodejové akci! Oblíbený dodavatel Foscarini dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní produkty. za skutečně výhodné peníze. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky Foscarini. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kousek Foscarini Gregg outdoor grande venkovní světlo, polyetylen, kov, E27, 25W, P: 47 cm, L: 40 cm, K: 40cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Foscarini lze sehnat zde nyní ve výhodné akci. Akční ceny od 7 879 Kč.