Foscarini Gregg media stolní lampa se stmívačem, Obývací pokoj / jídelna, sklo foukané, kov, E27, 150W, P: 31 cm, L: 26 cm, K: 26cm

Foscarini Gregg - Stolní lampa z foukaného skla Stolní lampa Gregg od společnosti Foscarini, vyrobená z kyselinou leptaného skla... více informací »
Foscarini Gregg media stolní lampa se stmívačem
Značka: Foscarini
10 369 Kč
Ověřit dostupnost
Foscarini Gregg - Stolní lampa z foukaného skla Stolní lampa Gregg od společnosti Foscarini, vyrobená z kyselinou leptaného skla...

Foscarini Gregg – Stolní lampa z foukaného skla Stolní lampa Gregg od společnosti Foscarini, vyrobená z kyselinou leptaného skla foukaného do úst, je díky svému měkkému, organickému tvaru zdrojem světla, který vyzařuje klid a harmonii. Nepodobá se ani tak přesně tvarované kouli, jako spíše oblázku, který voda po dlouhou dobu v řece postupně oplachuje do hladka, a působí na svého diváka. V závislosti na úhlu pohledu se asymetrický tvar Gregga neustále mění – další výhoda oproti klasickému dokonalému kulovému tvaru. Skleněné těleso je osvětleno velmi rovnoměrně a homogenně a díky optimálnímu stínění vnitřního zdroje světla je zajištěno, že nedochází k oslnění. Díky vestavěnému stmívači lze vytvářet různé světelné atmosféry. Zejména při umístění ve skupinách se plně rozvine dekorativní efekt Greggu. Může být umístěn na podlaze, na příručním stolku nebo na nočním stolku – všude je rozptýleným lákadlem, které vytváří nenápadné akcenty. Roberto a Ludovica Palombovi navrhují svítidla, nábytek a doplňky pro světoznámé značky, mimo jiné pro Foscarini. Italskou značku osvětlení Foscarini charakterizují vlastnosti jako nejlepší ověřená kvalita, dokonalý design a pečlivý výběr spolupracujících designérů. Ve slevě produkt jde nakoupit právě nyní na stránkách v kategorii stolní lampy! Najděte si akční kousky ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. Výrobce Foscarini pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky.

Kvalitní a žádaný produkt Foscarini Gregg media stolní lampa se stmívačem, Obývací pokoj / jídelna, sklo foukané, kov, E27, 150W, P: 31 cm, L: 26 cm, K: 26cm od značky se skvělou pověstí Foscarini máte možnost dostat v naší aktuální nabídce za nejnižší cenu. Nyní nakoupíte za 10 369 Kč.